Comparer

Pożyczki Finbo - szybka gotówka od polskiej firmy

finbo pozyczki
3/17/2022

Pożyczka na konto przez internet dla Ciebie

Finbo, to jeden z pożyczkodawców, należących do warszawskiej spółki Fincapital. Od 2016 roku oferuje on rozwiązania, umożliwiające podreperowanie budżetu domowego o kwotę wynoszącą nawet 15 000 złotych. Wśród konkurencji Finbo wyróżnia się przede wszystkim dość wysokimi progami kwotowymi, jakie pożyczyć możemy na krótki okres, a także specjalnie przygotowaną promocją dla nowych klientów, która umożliwia pożyczenie od 3000 do 5000 złotych bez żadnych dodatkowych opłat. To, jakiej wysokości pożyczka zostanie nam udzielona, uzależnione jest od zdolności finansowych, a także faktu, czy wnioskujemy o środki po raz pierwszy, czy kolejny. 

Ogólne wrażenie o stronie Finbo

Pożyczkodawca Finbo to zaufana firma, o czym przekonać możemy się już po odwiedzeniu strony internetowej. Wszelkie zasady udzielania finansowania są jasne, przejrzyste i widoczne dla klienta już na etapie wnioskowania czy też zainteresowania się ofertą instytucji. Na głównej stronie Finbo znajdziemy kalkulator pożyczki, który pozwala na poznanie kosztów w zależności od wybranej przez nas kwoty. Nie zabrakło tu także najważniejszych informacji o ofercie i pożyczkodawcy, a także odnośników do wzoru umowy oraz wszelkich regulaminów obowiązujących promocji. Strona internetowa Finbo, przystosowana jest zarówno do korzystania z niej na komputerze, jak i za pomocą urządzeń mobilnych. 

finbo pozyczka na konto

Pożyczki Finbo - najważniejsze informacje

Chociaż firma Finbo zapewnia, że proces przyznawania pożyczki jest uproszczony do minimum, a pieniądze na koncie znaleźć mogą się już po kilku minutach od złożenia wniosku, aby móc starać się o finansowanie, należy spełnić kilka warunków. Niezbędne jest posiadanie:

 • polskiego obywatelstwa wraz z aktualnym miejscem zameldowania na terenie kraju;

 • zdolności do czynności prawnych;

 • ważnego dokumentu tożsamości;

 • rachunku bankowego oraz numeru telefonu komórkowego. 

Dodatkowo o pożyczkę w Finbo ubiegać mogą się osoby w wieku od 20 do 75 lat, a także posiadające pozytywną historię kredytową. Ze względów bezpieczeństwa, każdy złożony wniosek weryfikowany jest w bazach rejestru dłużników. Nie oznacza to, że posiadając zaciągnięty kredyt czy pożyczkę, nie ma możliwości uzyskania finansowania w Finbo, jednak jeśli występują opóźnienia w ich spłacie, musimy liczyć się z otrzymaniem decyzji odmownej.

pozyczka na konto

Jak wnioskować o pożyczki Finbo?

Samo wnioskowanie o pożyczkę w Finbo to prosty i przejrzysty proces. Po wybraniu interesującej nas kwoty za pomocą suwaka na stronie głównej pożyczkodawcy należy przejść do wypełnienia formularza danymi z dowodu osobistego oraz zweryfikowania numeru telefonu komórkowego. W dalszym etapie proszeni jesteśmy o uzupełnienie informacji o naszej sytuacji materialnej oraz mieszkaniowej, a także liczebności gospodarstwa domowego. Zwieńczeniem składania wniosku o pożyczkę jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego grosza na jedno z kont bankowych, jakim dysponuje pożyczkodawca. Jeśli decyzja okaże się pozytywna, firma niezwłocznie przeleje środki na wskazane w formularzu konto. W przypadku gdy jesteśmy posiadaczami rachunku bankowego w:

 • Santander Bank Polska;

 • PKO Bank Polski;

 • mBank;

 • Millenium Bank;

 • Alior Bank;

 • Geting Bank, gotówka dostępna będzie już po kilku minutach. W przypadku pozostałych banków przelew uzależniony jest od godzin księgowań, jednak zlecany jest on niezwłocznie po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej.

Ubiegając się o kolejną pożyczkę, procedura jest znacznie bardziej uproszczona, gdyż wystarczy zalogować się na swój profil klienta i wybrać interesującą nas kwotę.

pozyczka przez internet na konto

Koszt pożyczki w Finbo

Decydując się na pożyczenie środków w instytucji bankowej czy pożyczkowej, zobligowani jesteśmy do poniesienia kosztów związanych z jej obsługą czy też odsetkami. Firma Finbo wychodzi naprzeciw swoim potencjalnym nowym klientom, oferując im bezpłatną pożyczkę od 3000 do 5000 złotych na okres 30 dni. W pozostałych przypadkach, pożyczając:

 • 1000 zł oddajemy 1250 zł;

 • 5000 zł oddajemy 6250 zł;

 • 15000 zł oddajemy 18750,10 zł.

Warto pamiętać, że w przypadku opóźnień w spłacie należy liczyć się z powiększeniem całkowitej kwoty do spłaty o odsetki. W przypadku trudności ze spłatą zobowiązania warto skontaktować się z pożyczkodawcą, celem przedłużenia terminu płatności, co również obarczone jest koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów. 

Jeśli jesteś zainteresowany/a poznaniem innych sposobów finansowania, zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga - porównywarka kredytów Comparer.pl.

Inne wpisy
Pożyczka długoterminowa online – jak o nią wniosko...
pozyczka-dlugoterminowa-online
Pożyczka na 36 miesięcy i dłużej – gdzie można otr...
pozyczka-na-36-miesiecy
Sprawdzone chwilówki online w Lendon.pl
chwilowki online dla ciebie
Tanie pożyczki pozabankowe – jak znaleźć najkorzys...
tanie-pozyczki-pozabankowe (4)
Pożyczka na 60 dni online – gdzie i kto może złoży...
pozyczka-na-60-dni-online
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności