Comparer

Darmowe pożyczanie - z Oros.pl to możliwe!

oros pozyczki
3/24/2022

Sprawdź czy pożyczka od Oros.pl jest dla Ciebie

Polacy bardzo chętnie korzystają z dodatkowego finansowania oferowanego przez różne instytucje pozabankowe, co pozwala uniknąć zapożyczania się w rodzinie. Nic więc dziwnego, że oferta firm zajmujących się udzielaniem prywatnych pożyczek z roku na rok coraz bardziej się rozrasta. Doskonałym tego przykładem jest Oros.pl, czyli kolejna córka należąca do spółki Fincapital, która zrzesza już takie podmioty jak Finbo czy Kuki. To polska marka, oferująca pożyczenie nawet 15 000 złotych na okres 30 dni. Rozwiązania dostępne na Oros.pl są o tyle interesujące, że gdy po raz pierwszy wnioskujemy o finansowanie, mamy możliwość pożyczenia gotówki, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Porównywarka kredytów online Comparer.pl przedstawia szczegóły dotyczące chwilówek od tego pożyczkodawcy.

Pierwsze wrażenie o stronie Oros.pl

Wygląd strony, nie uwzględniając kolorystyki, bardzo mocno zbliżony jest do pozostałych marek wchodzących w skład tej samej grupy kapitałowej. Tutaj również czołowe miejsce zajmuje interaktywny kalkulator pożyczki, który umożliwia poznania kosztów związanych z uzyskaniem finansowania, jeszcze przed złożeniem wniosku. Da się zauważyć, że Oros.pl przygotował dwie oferty — jedną dla nowych, a drugą dla stałych klientów. Na stronie głównej znajdziemy również schemat poszczególnych kroków, mających na celu przyznanie pożyczki oraz odnośniki do podstron, na których poznać możemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, czy też zaznajomić się z ramową umową pożyczki i regulaminami obowiązujących promocji. Bez problemu znajdziemy także najważniejsze informacje o firmie, wraz z danymi kontaktowymi.

pozyczka oros

Pożyczka przez Internet na konto od Oros.pl — dla kogo?

Wielu klientów, zainteresowanych dodatkową gotówką, zastanawia się, czy oferta danej firmy, skierowana jest do nich. W przypadku Oros.pl należy spełnić kilka warunków, aby możliwe było złożenie wniosku o pożyczkę. Rozwiązanie to, dostępne jest dla:

  • obywateli Polski, którzy posiadają aktualny adres zameldowania na terenie kraju;

  • osób posiadających zdolność do czynności prawnych w wieku od 20 do 75 lat;

  • posiadaczy polskiego rachunku bankowego i numeru telefonu komórkowego;

  • legitymujących się ważnym dowodem osobistym;

  • osób nieposiadających przeterminowanych zadłużeń.

Jak widać, z oferty wyłączeni zostali emeryci, a także osoby, które umieszczone zostały w rejestrach dłużników za nieterminowe spłacanie swoich zobowiązań.

pozyczka w comparer

Co zrobić, aby otrzymać pożyczkę w Oros.pl?

Aby móc przystąpić do złożenia wniosku o pożyczkę w Oros.pl, jest spełnienie wszystkich wspomnianych wcześniej warunków. Samo wnioskowanie o finansowanie jest bardzo proste. Kiedy zamierzamy zrobić to po raz pierwszy, niezbędne jest zaznaczenie suwakiem interesującej nas kwoty pożyczki, mieszczącej się w zakresie od 500 do 5000 złotych, a następnie przejść dalej, naciskając przycisk “Weź pożyczkę”. W kolejnych krokach proszeni jesteśmy o uzupełnienie formularza swoimi danymi osobowymi oraz potwierdzenie swojego numeru telefonu, poprzez wpisanie kodu otrzymanego SMSem. Następne etapy to przede wszystkim podanie informacji o sytuacji materialnej, mieszkaniowej czy wielkości gospodarstwa domowego, a także wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 zł, na jedno z kont podanych na stronie. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku środki przelewane są na wskazane w formularzu konto. Ze względu na różne godziny księgowań, jeśli nie dysponujemy rachunkiem w jednym ze współpracujących z Oros.pl bankiem, pieniądze przelewane są w najbliższej sesji rozliczeniowej. 

Decydując się na kolejną pożyczkę w Oros.pl, wystarczy, że zalogujemy się do naszego konta na stronie i zawnioskujemy o interesującą nas kwotę finansowania. W takim przypadku sprawdzamy jedynie poprawność danych oraz nie wykonujemy żadnych przelewów weryfikacyjnych. 

pozyczka przez internet na konto

Ile kosztuje pożyczka w Oros.pl?

Pierwsza pożyczka w Oros.pl może być darmowa, pod warunkiem, że zdecydujemy się na finansowanie wynoszące od 3000 do 5000 zł. W przypadku wnioskowania o inną kwotę, a także ubiegania się o gotówkę po raz kolejny na całkowity koszt pożyczki składa się podstawa pożyczonego kapitału, a także prowizja oraz odsetki. Oros.pl informuje klientów o wysokości ponoszonych opłat w związku z udzieleniem pożyczki. Wynoszą one odpowiednio:

  • 250 zł przy pożyczce w wysokości 1000 zł;

  • 1250 zł przy pożyczce w wysokości 5000 zł;

  • 2500 zł przy pożyczce w wysokości 10000 zł;

  • 3750 zł przy pożyczce w wysokości 15000 zł.

Niezależnie od kwoty zobowiązania, finansowanie udzielane jest na okres 30 dni. Po tym okresie wymagana jest całkowita spłata. Jeśli jednak znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, warto skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta celem wydłużenia okresu wymagalności płatności o kolejny miesiąc. Warto pamiętać, że usługa ta dostępna jest jednorazowo i wymaga uiszczenia opłaty ustalonej podczas rozmowy. Brak spłaty wiąże się z rozpoczęciem naliczania odsetek oraz wszczęciem procedury windykacyjnej.

Po więcej informacji na temat dodatkowego finansowania zapraszamy na nasz blog -porównywarka kredytów Comparer.pl.

Inne wpisy
Pożyczka długoterminowa online – jak o nią wniosko...
pozyczka-dlugoterminowa-online
Pożyczka na 36 miesięcy i dłużej – gdzie można otr...
pozyczka-na-36-miesiecy
Sprawdzone chwilówki online w Lendon.pl
chwilowki online dla ciebie
Tanie pożyczki pozabankowe – jak znaleźć najkorzys...
tanie-pozyczki-pozabankowe (4)
Pożyczka na 60 dni online – gdzie i kto może złoży...
pozyczka-na-60-dni-online
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności