Comparer

Profimo - pożyczka w kilka kliknięć

profimo pozyczki
1/14/2022

Sprawdź dlaczego warto pożyczyć w Profimo!

Profimo to pożyczki oferowane przez Prometeusz Finanse Sp. z o.o. Jest to firma która działa na rynku już od 2005 roku. Firma ta udziela pożyczek przez internet, jak również stacjonarnie. Na stronie internetowej pozyczki.profimo.pl można szybko uzyskać pożyczkę ratalną oraz pożyczkę samochodową. Jak wygląda udzielanie pożyczek przez tą firmę? Wyjaśnimy to w kolejnych akapitach.

porownywarka kredytow comparer

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Profimo?

Można to zrobić bez wychodzenia z domu. Wszystko załatwisz przez internet. Na stronie pozyczki.profimo.pl podajesz jaką kwotę chcesz pożyczyć i na ile rat ma być rozłożona spłata pożyczki. Potrzebną kwotę można wpisać ręcznie albo skorzystać z praktycznych suwaków, które bardzo ułatwiają porównywanie różnych wariantów spłaty. Od razu widzisz też jaka będzie wysokość raty, dzięki czemu można ją dopasować do swoich możliwości.

Do otrzymania pożyczki wystarczy wypełnić prosty wniosek. Podajesz w nim swoje dane takie jak imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz numer rachunku bankowego. Trzeba też potwierdzić tożsamość przy użyciu systemu Kontomatik udostępnionego przez pożyczkodawcę. Jak to wygląda? Musisz zalogować się do swojego banku przy pomocy systemu Kontomatik. To aplikacja wykorzystywana przez instytucje finansowe i banki do potwierdzania tożsamości osoby, która jest właścicielem rachunku bankowego. Dzięki temu Twój wniosek może być rozpatrzony bezpiecznie i szybko.

profimo pozyczki

Ile pieniędzy można pożyczyć w Profimo?

Firma Prometeusz Finanse Sp. z o.o. w serwisie Profimo oferuje dwa rodzaje pożyczek. Pierwsza to pożyczka ratalna, gdzie najniższa kwota, jaką możesz pożyczyć to 1.500 zł. Taka pożyczka może być rozłożona na 12 do 15 rat. Maksymalna kwota pożyczki ratalnej to 4.500 zł. W wypadku takiej kwoty spłata może być rozłożona nawet na 21 rat, dzięki czemu rata do spłaty nie obciąży odczuwalnie Twojego budżetu.

Drugi rodzaj pożyczki, którą możesz otrzymać na stronie pozyczki.profimo.pl to pożyczka samochodowa. W tej zakładce pożyczysz znacznie wyższe kwoty. Minimalna wysokość pożyczki to 3.000 zł, ale maksymalnie możesz zaaplikować nawet po 25.000 zł. Dla pożyczki samochodowej okres spłaty wynosi od 24 aż do 48 rat. Dzięki temu kwota do spłaty nie jest wysoka, a Ty już teraz możesz cieszyć się nowszym autem.

comparer porownywarka

Jak szybko otrzymam pożyczkę w Profimo?

Jeśli otrzymasz pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki to musisz się zalogować do swojego Profilu Klienta. Zapoznasz się tam z umową oraz dokonasz jej akceptacji. Gdy Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona pomyślnie, przelew na Twoje konto Profimo zrealizuje w ciągu 15 minut. Trzeba przy tym pamiętać, że przelewy są realizowane jedynie w czasie pracy firmy, czyli w godzinach od 8 do 18. Musisz też doliczyć czas, jakiego będzie potrzebował bank, w którym masz konto, żeby zaksięgować wpłatę.

Wszystko to sprawia, że pożyczka od Profimo to ciekawa propozycja dla osób, które potrzebują pożyczyć pieniądze szybko i na jasnych zasadach. Dzięki temu, że firma Prometeusz Finanse Sp. z o.o. bazuje nanowoczesnych technologiach od otrzymania pożyczki dzieli Cię jedynie kilka kliknięć. Jeśli interesuje Cię opis większej ilości ofert, zerknij na naszego bloga. Porównywarka pożyczek Comparer.pl pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę.

Inne wpisy
Pożyczka długoterminowa online – jak o nią wniosko...
pozyczka-dlugoterminowa-online
Pożyczka na 36 miesięcy i dłużej – gdzie można otr...
pozyczka-na-36-miesiecy
Sprawdzone chwilówki online w Lendon.pl
chwilowki online dla ciebie
Tanie pożyczki pozabankowe – jak znaleźć najkorzys...
tanie-pozyczki-pozabankowe (4)
Pożyczka na 60 dni online – gdzie i kto może złoży...
pozyczka-na-60-dni-online
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności