Comparer

Jak porównywarka kredytów gotówkowych ocenia Gotówkovo

Czy kredyt gotówkowy przez internet się opłaca w Gotówkovo?
12/30/2022

Sprawdzamy, czy Gotówkovo to dobra firma by wziąć kredyt gotówkowy online

Święta Bożego Narodzenia już za nami, czekamy natomiast na Sylwester, który znów przyniesie nadprogramowe wydatk. Przełom grudnia i stycznia to okres wymagający dla naszych portfeli. Często konieczny okazuje się kredyt gotówkowy online. Bardzo ważne jest, aby zdobyć go ekspresowo i bez wychodzenia z domu! Dlatego sprawdziliśmy, jak w kilkanaście minut najkorzystniejszą ofertę znajdzie dla Ciebie porównywarka kredytów gotówkowych na platformie Gotówkovo. 

Ranking kredytów gotówkowych a Gotówkovo

Czym różni się zwykły ranking kredytów gotówkowych od korzystania z serwisu Gotówkovo? Przede wszystkim wygodą i krótszym czasem oczekiwania na sprecyzowane wyniki dotyczące idealnego produktu dla nas Dodatkowo, jeśli interesuje Cię oferta mniej znanych instytucji lub pożyczkodawców, to możesz z niej skorzystać właśnie za pośrednictwem Gotówkovo!

Typowy ranking kredytów gotówkowych ma najczęściej formę listy z propozycjami banków i innych firm. Są tam wyszczególnione wszystkie parametry danej oferty, jej wady, zalety, a nawet recenzje, ale każdy wniosek o kredyt gotówkowy przez internet trzeba wypełniać oddzielnie. Gotówkovo całą tę pracę wykona za Ciebie! Wystarczy wypełnić krótki wniosek, aby otrzymać indywidualne porównanie kredytów gotówkowych z atrakcyjnymi propozycjami wielu instytucji. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i usprawnić poszukiwania dodatkowych środków.

Jak porównywarka kredytów gotówkowych ocenia Gotówkovo?

Porównanie kredytów gotówkowych w Gotówkovo z produktami innych firm

Czym różni się kredyt gotówkowy online w Gotówkovo od oferty innych firm? Warto wcześniej zadać sobie takie pytanie, zanim zdecydujesz się skorzystać z usług jakiegokolwiek pożyczkodawcy, a w szczególności pośrednika kredytowego. Sprawdziliśmy, dlaczego ta marka pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji.

Gotówkovo to platforma tworząca ranking kredytów gotówkowych, która w swojej ofercie ma bogaty wachlarz  możliwych do uzyskania świadczeń o różnych parametrach:

  • Kwota dodatkowych środków, o którą można wnioskować wynosi od 1 000 zł aż do 200 000 zł.

  • Okres spłaty to od 3 nawet do 120 miesięcy.

  • Minimalny wiek kredytobiorcy to 18 lat, a maksymalny 80 lat.

To naprawdę dobre warunki kredytu, ponieważ większość firm wykonujących porównanie kredytów gotówkowych proponuje znacznie niższe kwoty i krótszy maksymalny czas na spłatę. Oferta jest dostępna dla szerokiej grupy kredytobiorców, ponieważ granice wiekowe są bardzo elastyczne i pozbawione tzw. cezury wieku (można wnioskować już od 18 roku życia).

Warto wspomnieć również o promocji tylko dla klientów Gotówkovo. Kredyt gotówkowy online, otrzymany za pośrednictwem tej platformy, może kosztować nawet 50% mniej. Serwis deklaruje także bardzo niskie RRSO (Rzeczywista Stopa Oprocentowania, czyli koszt kredytu w skali roku) - 9,59% w „Ofercie dla Nowych Klientów”.

Kredyt gotówkowy online w Gotówkovo – procedura aplikacyjna krok po kroku

Jak wygląda proces wnioskowania o kredyt gotówkowy przez internet w Gotówkovo? To bardzo proste! A najważniejsze, że za jednym razem można wnioskować w kilku bankach i u wielu pożyczkodawców. Cały proces przeszliśmy wspólnie z Tobą i poniżej opisaliśmy go w kilku krokach.

Czy kredyt gotówkowy przez internet to dobry pomysł?

  1. W pierwszej kolejności w kalkulatorze na stronie Gotówkovo uzupełniamy kwotę i czas spłaty kredytu, jakie nas interesują. Gdy uzyskamy odpowiednią wysokość raty – należy skorzystać z przycisku „Złóż wniosek”.

  2. Strona przenosi nas do formularza wniosku kredytowego na Bancovo.pl. To porównywarka kredytów gotówkowych, do której należy marka Gotówkovo.

  3. W formularzu wypełniamy podstawowe dane: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu. Wyrażamy także zgody i akceptujemy oświadczenia. Możemy kliknąć „Dalej”.

  4. Wybieramy odpowiednią ofertę! W tym kroku otrzymamy indywidualnie dobrane propozycje różnych instytucji. Gotówkovo proponuje nam je na podstawie wcześniej ustawionych parametrów – kwoty i ilości rat kredytu.

  5. Gdy odnajdziemy dla siebie idealną propozycję – po jej wybraniu przechodzimy do weryfikacji naszej tożsamości i zdolności kredytowej. Po pozytywnej decyzji podpisujemy umowę kredytową.

  6. Pieniądze otrzymamy na konto nawet w ciągu 15 minut.

Porównanie kredytów gotówkowych dostępnych w Gotówkovo

Zanim zdecydujesz się na porównanie kredytów gotówkowych w Gotówkovo, warto sprawdzić z jakimi podmiotami firma współpracuje. Wśród nich znajdziemy znane marki i największe banki w Polsce, co zdecydowanie budzi nasze zaufanie. Gotówkovo poleca także ofertę mniej rozpoznawalnych firm i pożyczkodawców, którzy, mimo to, mogą pochwalić się dużą ilością klientów i bogatym doświadczeniem w pomocy finansowej.

Za pośrednictwem Gotówkovo otrzymamy kredyt gotówkowy przez internet od następujących instytucji:

·   Wonga

·   TakTO Finanse

·   Smartney

·   Hapipożyczki

·   Alior Bank

·   Nest Bank

·   TF Bank

·   Kasa Stefczyka

·   Skok Stefczyka

·   Super Grosz

Jak widzimy, serwis daje duże porównanie kredytów gotówkowych wśród wielu firm. Nazwy większości z nich często można usłyszeć w gronie znajomych lub zobaczyć w reklamach np. w telewizji lub internecie. Jednak przed podjęciem decyzji o wnioskowaniu, zawsze warto sprawdzić opinie na ich temat.

Kredyt gotówkowy online w Gotówkovo

Porównywarka kredytów gotówkowych Comparer.pl ocenia Gotówkovo

Zatem, czy Gotówkovo to naszym zdaniem dobra porównywarka kredytów gotówkowych? Zdecydowanie tak! Poniżej podsumowaliśmy najważniejsze elementy tej recenzji i oceniliśmy usługi serwisu.

Przede wszystkim, z pomocą Gotówkovo o kredyt gotówkowy przez internet mogą ubiegać się osoby młode (już od 18. roku życia) jak i te starsze (do 80 lat). To daje wielu kredytobiorcom dużą swobodę sięgania po pomoc finansową. Większość instytucji w Polsce nie udziela świadczeń tak młodym ludziom, a górna granica wieku najczęściej zatrzymuje się na 75. latach.

Kolejną zaletą są oczywiście szerokie parametry dostępnej oferty, duża gama współpracujących banków i firm pożyczkowych, a także łatwość wnioskowania. Każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie, a wcześniej otrzyma ich kilka – do swobodnego wyboru.

Najbardziej zachęca nas jednak oferta promocyjna dla nowych klientów. Czyli koszty kredytu obniżone aż o 50% i stosunkowo niskie RRSO. Z tych powodów nasi eksperci z Comparer przyznali tej firmie wysoką notę: 4.8/5 punktów.

Inne wpisy
Kredyty ratalne pozabankowe a ustawa antylichwiars...
kredyty ratalne pozabankowe
Czy i kiedy wcześniejsza spłata pożyczki pozabanko...
wcześniejsza spłata pożyczki pozabankowej
Najtańsze pożyczki długoterminowe – czy na pewno? ...
najtańsze pożyczki ratalne
Pożyczka 1000 zł na raty: na co i dlaczego Polacy ...
pożyczka 1000 zł na raty
FAQ: Raty 0 procent przez internet — na czym poleg...
raty 0 procent przez internet
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności