Comparer

Szybki kredyt gotówkowy online — lista ofert i porady ekspertów

szybki kredyt gotówkowy
9/21/2022

Sprawdź, jakie oferty wybrali nasi eksperci

Planujesz złożenie wniosku o dodatkowe wsparcie finansowe, ale zależy Ci na czasie? Procedury obowiązujące w bankach nie muszą dłużyć się w nieskończoność. Nasi eksperci wybrali oferty, które bez wątpienia można zaprezentować jako szybki kredyt gotówkowy online. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem!

Szybki kredyt gotówkowy online — najlepsze oferty

Aplikowanie o kredyt gotówkowy zawsze wiąże się ze stresem. Najpierw musimy podjąć decyzje o wyborze banku, kolejno poprawnie wypełnić wniosek, a na końcu poczekać na informację zwrotną ze strony instytucji pożyczkowej. Nic dziwnego, że każdy zainteresowany stara się zredukować niezbędne formalności do minimum, a tym samym skrócić czas trwania procesu. Jakie banki oferują atrakcyjny, a zarazem szybki kredyt online? Prezentujemy ranking. 

Sprawdź również pełną listę ofert: ranking kredytów gotówkowych

  1. Alior Bank

alior bank logo

Dobrze znanym i rzetelnym bankiem, który oferuje szybki kredyt gotówkowy, jest Alior Bank. Wystarczy, że złożysz wniosek o pożyczkę za pośrednictwem strony internetowej instytucji, a pieniądze pojawią się na Twoim koncie nawet jeszcze tego samego dnia! Bank oferuje maksymalnie 200 000 zł kredytu, dlatego ten wybór będzie odpowiedni zarówno dla osób chcących pożyczyć niewielkie kwoty, jak i pokaźną sumę. Sprawdź Kredyt w Alior Bank opinie

2. Gotówkovo

gotówkovo logo

Choć Gotówkovo nie jest klasycznym bankiem, nie ma dużej konkurencji, jeśli chodzi o szybkość przyznawania świadczeń. Firma umożliwia aplikację internetową, a na decyzję klient nie musi czekać zazwyczaj ponad 24 godzin. Do aplikacji zachęca się osoby, które interesuje szybki kredyt bez zaświadczeń od 1000 do 200 000 zł.

3. Bank Pekao

bank pekao logo

Klienci, którym zależy na czasie, powinni rozważyć także złożenie wniosku o szybki kredyt gotówkowy w Banku Pekao. Jest to instytucja, która od lat utrzymuje się na polskim rynku i zna ją niemal każdy. Firma oferuje do 250 000 zł pożyczki z opcją 120 rat. Co istotne, bank akceptuje różne źródła dochodu, dlatego o świadczenie mogą aplikować również osoby bez stałego zatrudnienia. 

4. NOTUS Finanse

notus finanse logo

Szybki kredyt online oferuje także od dłuższego czasu NOTUS Finanse. Kredytodawca gwarantuje wypłatę środków jeszcze tego samego dnia, w którym klient otrzymał pozytywną decyzję kredytową. Firma będzie dobrym wyborem dla osób, które interesuje szybki kredyt gotówkowy na niższą kwotę, ponieważ NOTUS oferuje pożyczki do 10 000 zł. 

5. Kasa Stefczyka

kasa stefczyka logo

Last but not least, czyli Kasa Stefczyka. Pożyczysz tu od 1000 do 4000 zł, a spłatę możesz rozłożyć na 48 wygodne raty. Parabank ma elastyczne podejście do procesu badania zdolności kredytowej, jeśli zatem interesuje Cię szybki kredyt bez zaświadczeń, koniecznie musisz zainteresować się tą ofertą. Sprawdź ofertę Kasy Stefczyka i otrzymaj wymarzony, szybki kredyt gotówkowy w 15 minut! 

Czas oczekiwania na przelew a szybki kredyt online

Jak zapewne wiesz, szybki kredyt online nie jest oferowany w każdym banku. Niektóre instytucje charakteryzuje bardzo długi i żmudny proces analizy ryzyka, a klienta wciąż prosi się o dostarczanie nowych dokumentów. Jak rozpoznać, który produkt to tak naprawdę szybki kredyt gotówkowy? 

Niestety nie istnieje żadna uniwersalna zasada ani przepis, który mógłby regulować, jaki produkt bankowy to szybki kredyt online. W konsekwencji tego wiele instytucji reklamuje swoje kredyty na podstawie tego hasła i bez wstępnego researchu ciężko stwierdzić, czy każdy z nich rzeczywiście wyróżnia się krótkim procesem aplikacyjnym. Jak zatem sprawdzić tę kwestię? 

Najlepszym sposobem jest pobranie regulaminu usługi ze strony pożyczkodawcy, a następnie wyszukanie ustępu traktującego o maksymalnym czasie, jaki instytucja ma na wypłatę środków. Jeżeli w grę wchodzi szybki kredyt online, przesłanie gotówki nie powinno trwać dłużej niż 48 godzin. Warto jednak zauważyć, iż pożyczkodawcy przodujący pod względem tempa obsługi oferują przekazanie kredytu nawet w 15 minut od momentu otrzymania pozytywnej decyzji. 

Jak zatem widzisz, szybkość procesu bywa uzależniona bezpośrednio od sposobu, jaki bank stosuje podczas analizy danych klienta. Jedne firmy robią to przy pomocy algorytmu, a inne stawiają na precyzyjną i dłuższą analizę wykonaną przez pracownika. Stąd wynikać może różnica w tempie podejmowania decyzji kredytowej. Ponadto każda instytucja finansowa priorytetyzuje inne kwestie, dlatego fakt, iż szybki kredyt gotówkowy nie jest dla nas dostępny w jednym banku, nie powinien zniechęcać do dalszych poszukiwań. Może okazać się bowiem, że inna firma z chęcią przyzna nam nawet szybki kredyt online bez zaświadczeń i zbędnych formalności! 

Chcesz jak najszybciej otrzymać niezbędny zastrzyk gotówki? Być może odpowiednie rozwiązanie znajdziesz w zestawieniu: Najlepsze pożyczki ratalne

szybki kredyt gotówkowy

Od czego zależy decyzja, czy otrzymam szybki kredyt gotówkowy?

Bank decyduje o tym, czy przyzna nam szybki kredyt gotówkowy na podstawie analizy zdolności kredytowej. Jak już wiesz, w tym procesie sprawdzane są parametry wpływające na płynność finansową klienta oraz jego zdolność do spłaty zobowiązania. Jakie dokładnie elementy się bada?

Na wstępie należy zaznaczyć, iż nie każdy bank sprawdza zdolność kredytową wnioskujących w ten sam sposób. Niektóre instytucje bardzo restrykcyjnie przeanalizują Twoje dochody i wydatki, zanim przyznają Ci zwykły szybki kredyt online. W innych miejscach bez zbędnych formalności zdobędziesz szybki kredyt online bez zaświadczeń. Zadając więc pytanie o to, od czego zależy decyzja, czy świadczenie zostanie nam przyznane, powinniśmy się skupić na polityce stosowanej przez wybranego kredytodawcę. 

Standardowo, gdy ubiegamy się o szybki kredyt online, sprawdzane są podstawowe parametry. Chodzi tu np. o nasze miesięczne dochody, średnie wydatki, a także naszą sytuację zadłużeniową. Dla każdego banku kluczowe jest bowiem, aby jego klienci byli możliwie jak najmniej obciążeni innymi, dodatkowymi zobowiązaniami. Z tego względu zarówno banki, jak i parabanki sprawdzają oficjalne bazy dłużników, aby upewnić się, czy osoba aplikująca nie spłaca równocześnie innej pożyczki. Jeżeli dana jednostka okaże się aktywnym dłużnikiem innej instytucji finansowej, szybki kredyt gotówkowy nie będzie dla niej dostępny. 

Przekazanie podstawowych danych osobowych, oświadczenia o dochodach oraz kontrola zadłużenia przeprowadzona przez kredytodawcę przeważnie wystarczają, aby osoba wnioskująca mogła liczyć na szybki kredyt online. W niektórych placówkach zostaniemy jednak poproszeni o wskazanie naszego stanu cywilnego oraz liczby osób, które utrzymujemy. Czasem musimy także poinformować bank, na jaki konkretnie cel potrzebny jest nam szybki kredyt online, o który się ubiegamy. 

Sprawdź, gdzie najłatwiej dostać kredyt gotówkowy

Czy można otrzymać szybki kredyt bez zaświadczeń?

Jak wspomniano wcześniej, część instytucji ogranicza do minimum formalności związane z udzielaniem kredytów. W takiej sytuacji banki promują szybki kredyt online bez zaświadczeń. Czym dokładnie jest ten produkt finansowy? 

Jeśli interesuje Cię temat kredytów, wiesz, że bank nie może udzielić Ci pożyczki, w ogóle nic o Tobie nie wiedząc. Wiązałoby się to bowiem z ogromnym ryzykiem. Niemniej obecnie coraz popularniejsze stają się oferty na szybki kredyt online bez zaświadczeń, który wnioskujący może uzyskać, przekazując jedynie najbardziej podstawowe informacje i dane. Rozwiązania tego typu najczęściej stosują parabanki, jednak coraz bardziej przekonują się do nich także tradycyjne placówki bankowe. 

Podczas procedury, w której udzielany jest szybki kredyt online bez zaświadczeń, wypełniamy krótki formularz informacyjny. Podajemy w nim dane, które umieszczone są na dowodzie osobistym. Kolejno, na podstawie nr PESEL oraz imienia i nazwiska algorytmy oraz pracownicy instytucji analizują, czy nie posiadamy aktualnie innych zobowiązań finansowych, które utrudniałyby nam spłatę ewentualnego kredytu. Jeśli wszystko jest w porządku, szybki kredyt online najprawdopodobniej zostanie nam przyznany. 

Sprawdź szczegółowe informacje w artykule: Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Jak złożyć wniosek o szybki kredyt online bez zaświadczeń?

Dla wielu osób rozważających pożyczkę atrakcyjną opcją staje się szybki kredyt online bez zaświadczeń. W ramach tego produktu finansowego możemy uzyskać pokaźną sumę na nasze nadprogramowe wydatki, a do tego nie tracimy czasu na liczne formalności. Aby to rozwiązanie znalazło się w zasięgu naszych rąk, musimy wiedzieć tylko, jak poprawnie wypełnić wniosek. 

Po pierwsze odszukaj oficjalnej strony internetowej pożyczkodawcy, u którego interesuje Cię szybki kredyt bez zaświadczeń. Kolejno wskaż w formularzu, jaka interesuje Cię kwota oraz termin spłaty. W następnym kroku system zapyta o podstawowe dane osobowe tj. imię, nazwisko, PESEL czy numer konta bankowego zarejestrowanego w Polsce. Na tym etapie wystarczy przepisać informację z naszego dowodu lub platformy bankowej. Aby dopełnić formalności, przed wysłaniem dokumentu zostaniesz poproszony/a o weryfikację swojej tożsamości, np. za pomocą symbolicznego przelewu. 

szybki kredyt gotówkowy

Podsumowanie: Szybki kredyt online z Comparer.pl

Jeżeli interesuje Cię szybki kredyt bez zaświadczeń, ale nie wiesz, gdzie szukać, koniecznie odwiedź naszą stronę — Comparer.pl. Dlaczego warto? 

Comparer to inteligentna porównywarka kredytów online, która przy użyciu algorytmów może wskazać klientowi, które oferty kredytów dostępne na rynku są dla niego najlepsze. Wystarczy, że podasz nam pożądaną kwotę pożyczki oraz czas spłaty, a nasz asystent kredytowy przygotuje spersonalizowane zestawienie dla Ciebie. Nie zwlekaj i sprawdź potencjał nowoczesnego narzędzia już dziś. Jeżeli zależy Ci nie tylko na szybkim, ale również tanim rozwiązaniu, sprawdź: Najtańszy kredyt gotówkowy

Inne wpisy
Najszybsza pożyczka online - kiedy liczy się czas ...
najszybsza pożyczka online
Dlaczego warto wybrać pożyczki na dowód na raty?
pożyczki na dowód na raty
Chwilówka na już przez internet - czy i kiedy to m...
chwilówka na już przez internet
Pożyczki prywatne online – czy to bezpieczne?
pożyczki prywatne online
Pożyczka internetowa na raty – wygodne rozwiązanie...
pożyczka internetowa na raty
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności