Comparer

Provident - szybka pożyczka online

pozyczka w provident
3/30/2022

Czy warto skorzystać z pożyczki w firmie Provident?

Provident to jedna z najdłużej działających firm pożyczkowych na polskim rynku. Początki jej działalności w naszym kraju sięgają 1997 roku. Dzięki temu może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, które jest niewątpliwym atutem tej firmy. Czym cechuje się oferta pożyczkowa Provident Polska? Przeczytaj do końca i poznaj szczegóły.

Jakie pożyczki online oferuje Provident

Na szczególną uwagę zasługuje Pożyczka Samoobsługowa Pro. Już sama jej nazwa sugeruje, że zapewnia ona dużą swobodę wyboru i rzeczywiście tak jest. Można samemu wybrać zarówno kwotę, jak i okres spłaty pożyczki. Pożyczając w tej firmie zyskujesz gwarancję wysokości raty. Bez względu na wysokość stóp procentowych rata pożyczki będzie taka sama przez cały okres trwania umowy. Dzięki temu masz pewność, że nie zaskoczy Cię podwyżka kwoty do spłaty.

szybka pozyczka online

Drugim rodzajem pożyczki dostępnej na stronie Provident.pl jest Pożyczka Wynajmowana. Jednak w jej przypadku masz znacznie mniejszą swobodę w wyborze parametrów świadczenia. Dostępny jest tylko jeden okres spłaty wynoszący 5 miesięcy, a kwota pożyczki może wynosić od 500 do 4.000 zł.

Jakie kwoty pożyczek są dostępne na stronie Provident.pl?

W przypadku Pożyczki Samoobsługowej Pro można dowolnie wybrać wysokość pożyczki. Jej minimalna wartość to 300 zł. Największa kwota jaką możesz pożyczyć w przypadku tej oferty to natomiast aż 20.000 zł. Podając preferowaną wysokość pożyczki od razu widzisz zestawienie, w którym podana jest informacja dotycząca miesięcznej raty. Na jak długo można wziąć taką pożyczkę?

chwilowka w comparer

Pożyczki Provident - jakie można wybrać okresy spłaty?

Dla Pożyczki Samoobsługowej Pro dostępnych jest 7 różnych wariantów długości okresu spłaty. Niestety nie można samemu określić liczby miesięcy, ale dostępne opcje są tak zróżnicowane, że na pewno każdy znajdzie coś, co będzie najlepiej dopasowane do jego sytuacji. Na jak długo może być rozłożona taka pożyczka? Provident oferuje następujące możliwości:

  • 3 miesiące,

  • 6 miesięcy,

  • 12 miesięcy,

  • 18 miesięcy,

  • 2 lata,

  • 3 lata,

  • 4 lata.

Natomiast Pożyczka Wynajmowana ma z góry określony okres spłaty, który wynosi 5 miesięcy. Przy wyborze tej opcji przez pierwsze cztery raty spłacasz wyłącznie odsetki, a dopiero piąta rata to spłata kapitału pożyczki wraz z odsetkami za ostatni miesiąc.

pozyczka w comparer

Jakie dane są potrzebne do uzyskania pożyczki?

Do wypełnienia wniosku o pożyczkę potrzebne są Twoje dane osobowe. Jakie informacje trzeba podać? Potrzebne są jedynie standardowe dane, takie jak: imię i nazwisko, numer PESEL, numer dowodu osobistego oraz numer telefonu komórkowego. Konieczny też będzie numer Twojego konta bankowego, ponieważ po udzieleniu pożyczki pieniądze zostaną przelane na Twój rachunek. Żeby otrzymać pożyczkę musisz podać też swój adres mailowy.

Jest on niezbędny do założenia konta klienta. Do uzyskania pożyczki konieczne będzie też podanie adresu zameldowania i zamieszkania oraz zestawienia miesięcznych dochodów i wydatków. Po uzupełnieniu tych danych Twój wniosek będzie już kompletny. Dzięki temu firma pożyczkowa Provident będzie mogła ocenić Twoją zdolność kredytową. Sprawdzi też czy nie figurujesz w rejestrze dłużników BIK, BIG oraz FWWI czyli bazy dłużników. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze szybko trafią na Twoje konto, a Ty będziesz cieszyć się dodatkową gotówką, którą możesz wydać na dowolny cel.

Interesuje Cię więcej ofert pożyczkowych? Porównywarka kredytów Comparer.pl to odpowiednie miejsce, aby poszukać innych opcji, a także poczytać o działalności najpopularniejszych pożyczkodawców w zakładce blog.

Inne wpisy
Pożyczka długoterminowa online – jak o nią wniosko...
pozyczka-dlugoterminowa-online
Pożyczka na 36 miesięcy i dłużej – gdzie można otr...
pozyczka-na-36-miesiecy
Sprawdzone chwilówki online w Lendon.pl
chwilowki online dla ciebie
Tanie pożyczki pozabankowe – jak znaleźć najkorzys...
tanie-pozyczki-pozabankowe (4)
Pożyczka na 60 dni online – gdzie i kto może złoży...
pozyczka-na-60-dni-online
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności