Comparer

Provident - szybka pożyczka online

3/30/2022

Czy warto skorzystać z pożyczki w firmie Provident?

W dzisiejszym dynamicznym świecie wielu ludzi spotyka się z sytuacjami, w których potrzebują szybkiego dostępu do dodatkowych środków finansowych. W takich momentach zwracają się oni często do firm pożyczkowych. Provident to jedna z najdłużej działających firm pożyczkowych na polskim rynku. Początki jej działalności w naszym kraju sięgają 1997 roku. Dzięki temu może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, które jest niewątpliwym atutem tej firmy. Pożyczki Provident cechuje przede wszystkim wysoka elastyczność, minimum formalności, a wymagane dokumenty to jedynie dowód osobisty, konsultanci nie dzwonią do pracodawcy. Czym jeszcze cechuje się oferta pożyczkowa Provident Polska? Przeczytaj artykuł do końca i poznaj szczegóły pożyczki Provident. Opinie ekspertów ułatwią Twoją decyzję.

Dowiedz się więcej o firmie Provident - opinie klientów

Pożyczki Provident Polska jest częścią międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, w skrócie IPF. Od 2007 roku obecna na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 2013 roku IPF jest notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa IPF działa na kilku rynkach, oprócz Polski, obecna jest również w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i Meksyku. Pożyczki Provident jest jedną z najdłużej działających w Polsce firm pozabankowych — istnieje na rynku już od 20 lat.

Pożyczkę Provident można przeznaczyć na różne cele, takie jak pokrycie nagłych wydatków lub sfinansowanie planowanych zakupów. Firma słynie z elastyczności i prostoty procedur związanych z ubieganiem się o pożyczkę, co przyciąga klientów poszukujących szybkiego rozwiązania swoich finansowych problemów. Opinie o Provident są niezwykle pozytywne.

Na szczególną uwagę zasługuje Pożyczka Provident Samoobsługowa Pro. Już sama jej nazwa sugeruje, że zapewnia ona dużą swobodę wyboru i rzeczywiście tak jest. Można samemu wybrać zarówno kwotę, jak i okres spłaty pożyczki. Pożyczając pieniądze w tej firmie, zyskujesz gwarancję wysokości raty. Bez względu na wysokość stóp procentowych rata pożyczki będzie taka sama przez cały okres trwania umowy. Dzięki temu masz pewność, że nie zaskoczy Cię podwyżka kwoty do spłaty.

Jak to wygląda w praktyce? Wnioskujesz o kwotę od 500 do 15 000 zł, a wybierając dogodny termin spłaty od 12 do 36 miesięcy, dostosujesz pożyczkę Provident do swoich potrzeb. Spłata odbywa się w wygodnych miesięcznych ratach, zapewniając Ci pełną kontrolę nad swoim budżetem. Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci proces, gwarantujemy szybki przelew na Twoje konto, abyś mógł skorzystać z pożyczonych środków już w krótkim czasie. Warto również zauważyć, że RRSO wynosi 19,75%, co oznacza przejrzystość i jasność warunków finansowych.

Drugim rodzajem pożyczki dostępnej na stronie Provident.pl jest Pożyczka Wynajmowana. Jednak w jej przypadku masz znacznie mniejszą swobodę w wyborze parametrów świadczenia. Dostępny jest tylko jeden okres spłaty wynoszący 5 miesięcy, a kwota pożyczki może wynosić od 500 do 4.000 zł. Wnioski o pożyczkę Provident możesz wypełnić online.

Dlaczego jedną z najczęściej wybieranych firm pożyczkowych jest Provident? Opinie klientów wskazują jasno na klarowny proces wnioskowania oraz odpowiedź przekazywaną w czasie poniżej 24 godzin.

Pożyczka Provident – opinie o chwilówce na 48 miesięcy

Jak prezentują się opinie o Provident Samoobsługowej Pro? W przypadku Pożyczki Samoobsługowej Pro można dowolnie wybrać wysokość pożyczki. Jej minimalna wartość to 300 zł. Największa kwota, jaką możesz pożyczyć w przypadku tej oferty to natomiast aż 20.000 zł. Podając preferowaną wysokość pożyczki, od razu widzisz zestawienie, w którym podana jest informacja dotycząca miesięcznej raty. Dlaczego dobrym wyborem będzie pożyczka Provident? Opinie klientów są bardzo pozytywne.

Pożyczki Provident dzielą się na kilka rodzajów:

 • pożyczka 5 × 0,

 • pożyczka na 48 miesięcy,

 • pożyczka samoobsługowa,

 • pożyczka dopasowana.

Na szczególną uwagę zasługuje pożyczka na 48 miesięcy o całkowitej kwocie od 5 000 zł do 30 000 zł. Jak sama nazwa wskazuje, jest rozdzielona na 48 wygodnych rat. Ta korzystna oferta jest również skierowana do nowych klientów. Wśród zalet, jakie podkreślają klienci, pojawia się przede wszystkim współpraca z wiarygodną instytucją. Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego dobrym wyborem będzie Provident, opinie o elastyczności oraz bezpieczeństwo powinny Cię przekonać.

Sprawdź również inne oferty w zestawieniu: Chwilówki przez internet

Warunki wnioskowania o pożyczki Provident – opinie

Dla Pożyczki Samoobsługowej Pro dostępnych jest 7 różnych wariantów długości okresu spłaty. Niestety nie można samemu określić liczby miesięcy, ale dostępne opcje są tak zróżnicowane, że na pewno każdy znajdzie coś, co będzie najlepiej dopasowane do jego sytuacji.

Na jak długo może być rozłożona taka pożyczka? Opinie Provident wskazują na następujące możliwości:

 • 3 miesiące,

 • 6 miesięcy,

 • 12 miesięcy,

 • 18 miesięcy,

 • 2 lata,

 • 3 lata,

 • 4 lata.

Natomiast Pożyczka Wynajmowana ma z góry określony okres spłaty, który wynosi 5 miesięcy. Przy wyborze tej opcji przez pierwsze cztery raty spłacasz wyłącznie odsetki, a dopiero piąta rata to spłata kapitału pożyczki wraz z odsetkami za ostatni miesiąc.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, możesz podjąć decyzję o skorzystaniu z usług Provident. Opinie ekspertów oraz klientów podkreślają wysoką przyznawalność, dlatego bez wątpienia warto wypełnić wniosek online w Provident.

Wysoka przyznawalność pożyczki Provident - opinie ekspertów

Provident to instytucja finansowa z długą historią i dobrą reputacją, której usługi są doceniane przez miliony Polaków. Ma duże doświadczenie w sektorze finansowym, co potwierdza fakt, że z ich usług skorzystało już prawie 4 mln klientów w Polsce. Takie zaufanie jest dowodem na ich wiarygodność i solidność.

Firma rozumie, że każdy klient ma unikalne potrzeby i możliwości finansowe. Dlatego oferują pożyczki dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, a nie jedno rozwiązanie dla wszystkich. Aby zwiększyć bezpieczeństwo klientów, Provident oferuje możliwość dokupienia opcjonalnych ubezpieczeń, takich jak Pakiet Medyczny od AXA lub Pakiet Ochronny od MetLife.

Pożyczka Provident wyróżnia się możliwością składania szybkich wniosków oraz natychmiastową wypłatą gotówki po akceptacji aplikacji. Szansa na otrzymanie pożyczki jest duże, ponieważ firma ma bardzo duży współczynnik przyznawalności.

Jeśli obecnie szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy, od której możesz pożyczyć pieniądze na klarownych zasadach, koniecznie wypełnij w Provident wniosek online. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Pożyczka Provident – opinie o procesie wnioskowania

Wybór Provident to wybór instytucji, która ceni bliskość z klientem, indywidualne podejście i elastyczność, a także dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Jak złożyć w Provident wniosek online? Opinie klientów potwierdzają – to niezwykle łatwe! Do wypełnienia wniosku o pożyczkę potrzebne są Twoje dane osobowe.

Jakie informacje trzeba podać? Potrzebne są jedynie standardowe dane, takie jak: imię i nazwisko, numer PESEL, numer dowodu osobistego oraz numer telefonu komórkowego. Konieczny też będzie numer Twojego konta bankowego, ponieważ po udzieleniu pożyczki pieniądze zostaną przelane na Twój rachunek. By otrzymać pożyczkę, musisz podać też swój adres mailowy.

Jest on niezbędny do założenia konta klienta. Do uzyskania pożyczki konieczne będzie też podanie adresu zameldowania i zamieszkania oraz zestawienia miesięcznych dochodów i wydatków. Po uzupełnieniu tych danych Twój wniosek będzie już kompletny. Dzięki temu firma pożyczkowa Provident będzie mogła ocenić Twoją zdolność kredytową. Sprawdzi też, czy nie figurujesz w rejestrze dłużników BIK, BIG oraz FWWI, czyli bazy dłużników. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze szybko trafią na Twoje konto, a Ty będziesz cieszyć się dodatkową gotówką, którą możesz wydać na dowolny cel.

Opinie pożyczki Provident online na raty

Kiedy czytasz opinie Provident, możesz zauważyć niezwykle wygodne raty, które umożliwiają szybkie spłacenie pożyczki.

W przypadku pożyczki samoobsługowej, którą możesz spłacać od 3 do 24 miesięcy, maksymalna kwota to nawet 20 tysięcy złotych. By nie zapłacić odsetek i prowizji za tę kwotę, wystarczy, że spłacisz ją w całości przed terminem pierwszej raty. Opinie Provident są kuszące, co potwierdzają argumenty przedstawione w artykule.

Sprawdź również inne oferty, które mogą Cię zainteresować:

Podsumowanie: Provident pożyczka online – łatwa obsługa i prosty wybór

Pożyczki Provident szybkie, wygodne i dostępne dla wielu klientów, nawet tych z mniejszą zdolnością kredytową. Proces zaciągnięcia pożyczki online w Provident jest prosty i intuicyjny. Wymaga tylko dostępu do Internetu i podstawowych danych osobowych.

Dzięki wygodnej obsłudze online cały proces od złożenia wniosku do otrzymania środków może być przeprowadzony z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Opinie o Provident podkreślają także elastyczne warunki spłaty. Klienci mogą dostosować harmonogram spłat do swoich możliwości finansowych. Provident oferuje różne opcje pożyczek, co pozwala klientom wybrać najbardziej odpowiednią dla nich. Możliwość porównania różnych opcji i wyboru tej odpowiedniej to duże ułatwienie, szczególnie dla osób, które poszukują najlepszej oferty dostępnej na rynku finansowym.

Interesuje Cię więcej ofert pożyczkowych? Porównywarka kredytów Comparer.pl to odpowiednie miejsce, aby poszukać innych opcji, a także poczytać o działalności najpopularniejszych pożyczkodawców w zakładce blog.

Interesuje Cię więcej ofert pożyczkowych? Porównywarka kredytów Comparer.pl to odpowiednie miejsce, aby poszukać innych opcji, a także poczytać o działalności najpopularniejszych pożyczkodawców w zakładce blog.

Inne wpisy
Najszybsza pożyczka online - kiedy liczy się czas ...
najszybsza pożyczka online
Dlaczego warto wybrać pożyczki na dowód na raty?
pożyczki na dowód na raty
Chwilówka na już przez internet - czy i kiedy to m...
chwilówka na już przez internet
Pożyczki prywatne online – czy to bezpieczne?
pożyczki prywatne online
Pożyczka internetowa na raty – wygodne rozwiązanie...
pożyczka internetowa na raty
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności