Comparer

Szybka pożyczka w Mutum.pl - wygoda i bezpieczeństwo

mutum pożyczki
1/3/2022

Czy pożyczka w Mutum.pl to dobra opcja? Odpowiadamy!

W serwisie Mutum.pl można otrzymać szybką pożyczkę online. Ten serwis jest obecny na rynku już od 2015 roku i posiada wysokie oceny na portalach porównujących oferty pożyczkowe. Dzięki temu możesz bez obaw, szybko i sprawnie pożyczyć pieniądze i to pozostając w domu. Firma ta korzysta z nowoczesnych certyfikatów bezpieczeństwa, co sprawia, że Twoje dane są bezpieczne. Jak zatem wyglądają formalności i kto może otrzymać pożyczkę? Wyjaśnimy to w tym artykule.

pozyczka mutum

Procedura wnioskowania o pożyczkę w Mutum.pl

Najpierw musisz wybrać kwotę, jaką chcesz pożyczyć. Następnie trzeba wypełnić formularz, w którym podasz adres email, numer telefonu kontaktowego oraz numer PESEL. Kolejnym krokiem jest weryfikacja tożsamości. Co ciekawe, nie musisz wykonywać przelewu weryfikacyjnego. Wszystko odbywa się online przy użyciu zautomatyzowanej usługi, która pobierze niezbędne dane bezpośrednio z konta bankowego. Dzięki temu procedura przyznania pożyczki przebiega znacznie szybciej w porównaniu do pożyczkodawców, którzy wymagają przelewu weryfikacyjnego.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Mutum.pl?

Pożyczki dostępne są dla osób, które mają adres zamieszkania na terenie Polski. Na uwagę zasługuje fakt, że pożyczkobiorcą może być osoba mająca nawet 80 lat. Jest to ciekawa propozycja dla seniorów, bo nie każda firma udziela pożyczek takim osobom. Minimalny wiek pożyczkobiorcy to 20 lat. Trzeba posiadać również numer PESEL, który potrzebny jest do wypełnienia wniosku o pożyczkę. Niezbędne jest też konto bankowe. Będzie ono potrzebne do weryfikacji tożsamości oraz wypłaty pożyczki. Mutum.pl nie wymaga dodatkowych zaświadczeń, ale nie można być wpisanym do rejestru dłużników BIK oraz BIG. Jak widać nie są to wyśrubowane wymagania, więc większość osób jest w stanie je spełnić i otrzymać szybką pożyczkę od Mutum.pl.

pozyczka online

Jakie kwoty pożyczek oferuje Mutum.pl

Masz tutaj możliwość dopasowania pożyczki do swoich potrzeb. Kwotę pożyczki możesz wpisać ręcznie albo skorzystać z przycisków, które będą zmniejszać lub zwiększać kwotę pożyczki o 100 zł. Najniższa kwota jaką możesz pożyczyć to 500 zł. Dużą zaletą serwisu Mutum.pl jest wysoka maksymalna kwota pożyczki, która wynosi aż 20.000 zł! Od razu widzisz też przewidywaną kwotę raty, jaką trzeba będzie spłacać.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość indywidualnego ustalenia ilości rat. Masz tutaj spore pole do popisu. Okres spłaty może wynosić od 1 do 60 rat. Nie każdy pożyczkodawca oferuje taki zakres możliwości. Sam decydujesz czy pożyczkę chcesz spłacić szybko czy może wolisz mniejszą ratę i dłuższy okres spłaty. Rozłożenie pożyczki aż na 60 rat pozwala uzyskać przystępną ratę miesięczną, która nie będzie obciążeniem dla Twojego domowego budżetu.

porownywarka kredytow online comparer

Czy w Mutum.pl można zmienić termin spłat?

Każdemu mogą przytrafić się nieprzewidziane okoliczności, które sprawią, że trzeba będzie przesunąć termin spłaty raty pożyczki. Porównywarka kredytów online Comparer.pl wie o tym, dlatego w takim wypadku zalecamy naszym klientom kontakt z Biurem Obsługi Klienta pożyczkodawcy. Jest ono dostępne dzięki specjalnej infolinii. Tam przy pomocy pracowników firmy Mutum.pl na pewno znajdziesz rozwiązanie Twojego problemu, które będzie korzystne zarówno dla Ciebie jak i pożyczkodawcy. Jeśli cenisz sobie elastyczność oferty pożyczkowej to Mutum.pl jest miejscem, w którym dopasujesz pożyczkę do swoich potrzeb. Dzięki tej platformie ustalisz nie tylko wysokość pożyczki, ale też dogodną dla Ciebie ilość rat na jakie rozłożysz swoją pożyczkę. Wszystko to sprawia, że jest oferta godna polecenia.

Inne wpisy
Pożyczka długoterminowa online – jak o nią wniosko...
pozyczka-dlugoterminowa-online
Pożyczka na 36 miesięcy i dłużej – gdzie można otr...
pozyczka-na-36-miesiecy
Sprawdzone chwilówki online w Lendon.pl
chwilowki online dla ciebie
Tanie pożyczki pozabankowe – jak znaleźć najkorzys...
tanie-pozyczki-pozabankowe (4)
Pożyczka na 60 dni online – gdzie i kto może złoży...
pozyczka-na-60-dni-online
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności