Comparer

Pożyczka w Smartney - szybko, wygodnie, bezpiecznie

smartney pozyczki
28.03.2022

Rozważasz pożyczkę w Smartney? Sprawdź co wiemy o tej firmie

Smartney - sprytna pożyczka online

Jeśli potrzebujesz szybkiej i sprytnej pożyczki online to warto sprawdź ofertę firmy Smartney. Czym wyróżnia się ten pożyczkodawca? Na polskim rynku finansowym działa od 2018 roku. Należy do grupy Oney Bank. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o pożyczkach od firmy Smartney, przeczytaj kolejne akapity. Postaramy się przybliżyć Tobie warunki, na jakich można uzyskać pożyczkę u tego pożyczkodawcy.

pozyczka w smartney

Kto może dostać pożyczkę od firmy Smartney?

Pożyczki udzielane są osobom w wieku od 23 do 70 lat. Warunkiem niezbędnym do uzyskania pożyczki jest posiadanie własnego konta bankowego. Dlaczego? Bo pożyczki przelewane są wyłącznie na rachunek bankowy. Nie ma możliwości otrzymania gotówki do ręki. Poza tym rachunek bankowy służy do oceny zdolności kredytowej. To innowacyjne rozwiązanie pozwala maksymalnie skrócić czas oczekiwania na decyzję kredytową.

Jakie jeszcze wymagania trzeba spełnić, żeby otrzymać pożyczkę? Z dokumentów niezbędny jest wyłącznie dowód osobisty. Nie są to wyśrubowane warunki, więc każdy ma szansę otrzymać pożyczkę w tej firmie.

Jakie kwoty można pożyczyć w firmie Smartney?

Do wyboru masz dwie różne pożyczki. Jedna z nich nazywa się Nowoczesna, a druga Korzystna. Wybierając pierwszą z nich możesz pożyczyć od 5.000 zł do 60.000 zł, natomiast w drugiej dostępne kwoty wynoszą od 3.000 zł do 50.000 zł. Do dyspozycji masz panel, w którym określasz kwotę, jaką chcesz pożyczyć. W zależności od wysokości pożyczki automatycznie wybierana jest oferta Nowoczesna lub Korzystna. Oprócz tego oferty te różnią się między sobą okresem spłaty.

smartney pieniadze

Na ile rat można rozłożyć pożyczkę Smartney?

Liczba rat jest zależna od wybranej oferty. Pożyczka Korzystna może być rozłożona na okres od 6 aż do 50 miesięcy. W przypadku pożyczki Nowoczesnej możesz wybrać okres spłaty wynoszący od 51 do 84 miesięcy. Długi czas, na jaki jest udzielana pożyczka przekłada się korzystnie na wysokość miesięcznej raty. Dodatkowo istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. Ciekawą opcją jest też konsolidacja innych pożyczek. Dzięki temu możesz otrzymać większą gotówkę, a przy tym mieć jedną, niższą ratę do spłaty.

Ile czasu zajmuje wypłacenie pożyczki Smartney?

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań decyzja kredytowa jest wydawana niezwykle szybko. Ile czasu minie od podpisania umowydo wysłania pieniędzy z pożyczki na Twoje konto? W ogromnej większości przypadków zajmie to mniej niż 4 minuty! Dodatkowo firma Smartney korzysta z usługi DotPay Szybkie Przelewy, dzięki czemu po podpisaniu umowy gotówka błyskawicznie pojawi się na Twoim koncie.

chwilowka w smartney

Pożyczka Smartney dla prowadzących działalność gospodarczą

Osobom samozatrudnionym na ogół trudno jest otrzymać kredyt. Banki wymagają dostarczenia różnych zaświadczeń. Ich uzyskanie wymaga czasu i wysiłku. Pomimo przedłożenia wymaganych dokumentów nie ma żadnej gwarancji na uzyskanie kredytu. W przypadku pożyczki Smartney jest zupełnie inaczej. Nawet jeśli prowadzisz działalność gospodarczą to nie musisz przedkładać żadnych zaświadczeń. Wystarczy dowód osobisty i konto bankowe. Dzięki analizie danych z rachunku bankowego firma pożyczkowa jest w stanie określić Twoją zdolność kredytową i udzielić Ci pożyczki. Jest to niezwykle proste i nie wymaga od Ciebie uzyskiwania na przykład zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami ZUS czy podatkami. Dzięki temu oszczędzasz swój czas i możesz w łatwy sposób sprawdzić czy otrzymasz pożyczkę w firmie Smartney.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pożyczką Smartney, nie zwlekaj i zajrzyj do naszej porównywarki kredytów Comparer.pl.

Inne wpisy
Pożyczka długoterminowa online – jak o nią wniosko...
pozyczka-dlugoterminowa-online
Pożyczka na 36 miesięcy i dłużej – gdzie można otr...
pozyczka-na-36-miesiecy
Sprawdzone chwilówki online w Lendon.pl
chwilowki online dla ciebie
Tanie pożyczki pozabankowe – jak znaleźć najkorzys...
tanie-pozyczki-pozabankowe (4)
Pożyczka na 60 dni online – gdzie i kto może złoży...
pozyczka-na-60-dni-online
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności