Comparer

Kilka wniosków o pożyczki ratalne online za jednym kliknięciem – jak działa Monetkowo.pl?

Jaka pożyczka w Monetkowo.pl jest najlepsza?
11/27/2022

Oceniamy firmę Monetkowo.pl!

W ostatnim czasie dużą popularność zyskały firmy, będące pośrednikami pożyczkowymi. To dosyć wygodne rozwiązanie, które pozwala złożyć kilka wniosków o pożyczki ratalne przez internet za jednym razem. Monetkowo.pl współpracuje z najpopularniejszymi i najbardziej zaufanymi pożyczkodawcami na rynku, dlatego nie musisz martwić się o bezpieczeństwo. 

Pożyczka ratalna pozabankowa we współpracy z tą firmą to duża wygoda, ponieważ jej pracownicy załatwią za Ciebie wszystkie formalności związane z procesem wnioskowania aż do momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą. Co oznacza dla Ciebie skorzystanie z tego typu usługi? Opisaliśmy to poniżej!

Pożyczki ratalne przez internet w Monetkowo.pl – więcej o marce

Firma Monetkowo.pl to nowy broker pożyczkowy na rynku, który z sukcesami pomógł już tysiącom Polaków w uzyskaniu atrakcyjnej oferty dodatkowej gotówki, jaką jest szybka pożyczka online. Na tle konkurencji markę wyróżnia fakt, że po wypełnieniu krótkiego wniosku na stronie, jej pracownicy wyręczą Cię we wszystkich pozostałych formalnościach związanych z wnioskowaniem o dodatkową gotówkę. 

Monetkowo.pl działa w ramach spółki WebField z siedzibą w Gdańsku, która w KRS (Krajowym Rejestrze Sądowym) widnieje już od 2015 r. Taki staż na polskim rynku sugeruje więc, że marka „matka” jest rzetelna i godna zaufania. Pożyczka ratalna online w Monetkowo.pl to także bezpieczeństwo pożyczania, ponieważ firma ta współpracuje z najlepszymi:

 • Hapi Pożyczki

 • Provident

 • SMS Kredyt

 • TakTo Finanse

 • Vivus

 • Fellow Finance

 • Filarum

 • Halo Pożyczka

 • Łatwy Kredyt

 • Modna Pożyczka

 • Monedo Now

 • NetCredit

 • Rapida Money

 • Wandoo

 • Super Grosz

Jak wygląda pożyczka ratalna pozabankowa w Monetkowo.pl?

Już wiesz, że szybka pożyczka online w Monetkowo.pl to niezwykła wygoda wnioskowania! Jedyne, co musisz zrobić samodzielnie to wypełnić krótki wniosek pożyczkowy, bez wychodzenia z domu. Teraz przyjrzymy się bliżej parametrom takiej pożyczki.

Jak uzyskać szybkie pożyczki online?

Serwis Monetkowo.pl współpracuje z największymi pożyczkodawcami, oferującymi pożyczki ratalne przez internet na polskim rynku. Firmę wyróżnia minimum formalności, które pozostają po Twojej stronie, ponieważ to ona bierze w swoje ręce cały proces wnioskowania za Ciebie. Jeśli oferta okaże się dla klienta atrakcyjna – jedynie akceptuje on umowę o dodatkowe środki.

Pożyczka ratalna online w Monetkowo.pl wynosi od 100 zł nawet do 15 000 zł. Minimalnie rozłożysz spłatę na 12 miesięcy, a maksymalnie na 48 miesięcy. Co więcej, w kalkulatorze na stronie Monetkowo.pl do wyboru mamy dwie opcje:

 • dobra historia kredytowa,

 • słaba historia kredytowa.

To duże ułatwienie dla dłużników, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki poprzez pożyczki ratalne przez internet, ale także dla osób niezadłużonych, w chwilowo trudnej sytuacji finansowej. Takie udogodnienie wyróżnia Monetkowo.pl na tle konkurencyjnych brokerów pożyczkowych. Firma od razu sygnalizuje, że nie jest zamknięta na klientów z nieidealną historią kredytową i daje szansę osobom w gorszej sytuacji. Wiąże się to oczywiście z wyższym kosztem całkowitym do zwrotu. Jednak w sytuacji podbramkowej, gdy naszą jedyną szansą na dodatkowe środki, wiele osób decyduje się na takie warunki umowy. 

Abyś mógł/a zapoznać się ze skalą kosztów, które niesie za sobą pożyczka ratalna online w Monetkowo.pl w zależności od wybranej opcji, prezentujemy przykładowe parametry świadczenia w wysokości 5 000 zł ze spłatą w 24 miesiące:

1 364 zł dla osób z dobrą historią kredytową,

 • 2 000 zł dla klientów ze słabą historią kredytową.

W odniesieniu do holistycznego kosztu pożyczki jest to duża różnica, natomiast obciążenia nie odczujemy raczej uiszczając opłaty w miesięcznych sekwencjach, ponieważ tutaj kwota waha się odpowiednio pomiędzy 27 zł (tyle więcej w miesiącu zapłacą dłużnicy). Dodatkowo, kalkulator na stronie Monetkowo.pl umożliwia dowolne ustawienie kwoty i ilości rat pożyczki z natychmiastową informacją o całej kwocie do spłaty, wysokości raty oraz całkowitym koszcie pożyczki. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi Ci decyzję i wybór odpowiednich parametrów.

Najlepsze pożyczki ratalne przez internet dla Ciebie!

Szybka pożyczka online w Monetkowo.pl – wniosek krok po kroku

W sytuacji, gdy pilnie potrzebujesz dodatkowych środków, idealnym rozwiązaniem okaże się pożyczka ratalna pozabankowa z minimum formalności. Monetkowo.pl bez wątpienia zapewnia taką usługę. Cały proces odbywa się szybko, wygodnie i bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy Ci tylko urządzenie (np. telefon lub laptop) z dostępem do internetu!

Pożyczka ratalna online z pomocą Monetkowo.pl to tylko kilka prostych kroków:

 1. W pierwszej kolejności ustaw wariant swojej historii kredytowej, interesującą Cię kwotęi i ilość rat pożyczki.

 2. Gdy ustalisz odpowiednie dla Ciebie parametry, kliknij przycisk „Dalej”.

 3. W kolejnym kroku uzupełnij formularz swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.

 4. Zaznacz wszystkie zgody, aby doradca z Monetkowo.pl mógł się z Tobą skontaktować i przedstawić Ci spersonalizowane oferty.

 5. Następnie kliknij „Proszę o kontakt”. W tym kroku zgadzasz się na telefon od pracownika Monetkowo.pl.

 6. Wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, że firma skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

 7. Kolejno zadzwoni do Ciebie doradca z Monetkowo.pl i przedstawi idealnie dopasowane oferty pożyczkowe. Po Twojej stronie leży tylko wybór najlepszej propozycji.

 8. Pracownik załatwi w Twoim imieniu wszystkie formalności, a po pozytywnym przejściu oceny zdolności kredytowej będziesz mógł/mogła podpisać umowę.

 9. Udało się. Za parę chwil dodatkowe środki znajdą się na Twoim koncie bankowym! Pamiętaj, że czas oczekiwania nie jest regulowany przez Monetkowo.pl i zależy od zasad danego pożyczkodawcy.

Zapewne zastanawiasz się, czy pożyczki ratalne online za pośrednictwem Monetkowo.pl mają jakieś konkretne wymagania. Tak naprawdę jedynym warunkiem jest minimalny wiek pożyczkobiorcy, czyli ukończone 18 lat. Pozostałe wymagania do otrzymania świadczenia, wyznacza dana firma pożyczkowa, której ofertę przedstawi Ci doradca z Monetkowo.pl w oparciu o Twoją indywidualną sytuację finansową. Konsultant wyjaśni też klarownie wszystkie najważniejsze kwestie związane z daną propozycją, a wcześniej dobierze ją tak, aby była dla Ciebie odpowiednia.

Jakie wady ma pożyczka ratalna online w Monetkowo.pl?

Tak jak wszystkie portale pośredniczące we wnioskowaniu o pożyczki ratalne przez internet, Monetkowo.pl nie jest bez wad. Aby podjąć odpowiedzialną decyzję warto znać wszystkie „za i przeciw”. Teraz skupimy się na minusach portalu.

Pożyczka ratalna szybko i bezpiecznie online

Pomimo tego, że pożyczka ratalna online za pośrednictwem Monetkowo.pl to niezwykła wygoda, oferta ta nie gwarantuje 100% pewności co do przyznania dodatkowych środków. Decyduje o tym twoja zdolność i wiarygodność kredytowa, które mają wpływ na finalną decyzję (pozytywną lub negatywną) pożyczkodawcy. Monetkowo.pl nie ma na to wpływu - tak samo, jak pozostałe firmy na rynku, będące brokerami pożyczkowymi. 

Dla niektórych może być również wadą fakt, że serwis Monetkowo.pl nie może narzucić braku weryfikacji baz dłużników przez daną firmę, oferującą pożyczki ratalne online, której propozycja okazała się dla Ciebie najatrakcyjniejsza. Oznacza to, że po stronie właściwego pożyczkodawcy leży sprawdzanie (lub nie) informacji o Tobie w określonych rejestrach, takich jak np. BIK, BIG, KRD, ERIF czy KBIG.

Pożyczki ratalne przez internet w Monetkowo.pl – ocena Comparer.pl

Korzystając z pośrednictwa Monetkowo.pl, szybka pożyczka online oznacza komfort i minimum formalności po Twojej stronie. Wysoka kwota maksymalna, a także górna ilość rat to duża zaleta tej usługi. Pomimo delikatnych wad, z czystym sumieniem możemy polecić Ci tę ofertę!

Najlepsza szybka pożyczka przez Internet!

Zdaniem ekspertów Comparer.pl, pożyczka ratalna pozabankowa w Monetkowo.pl to naprawdę świetny wybór! Nasza ocena wynosi 4.8/5 ze względu na drobną wadę tej propozycji, polegającą na braku gwarancji pożyczki dla każdego wnioskującego. Mamy jednak pewność, że z pomocą doradców od Monetkowo.pl i ilością pożyczkodawców współpracujących z tą firmą na pewno uda Ci się otrzymać dodatkowe środki!

Inne wpisy
Kredyty ratalne pozabankowe a ustawa antylichwiars...
kredyty ratalne pozabankowe
Czy i kiedy wcześniejsza spłata pożyczki pozabanko...
wcześniejsza spłata pożyczki pozabankowej
Najtańsze pożyczki długoterminowe – czy na pewno? ...
najtańsze pożyczki ratalne
Pożyczka 1000 zł na raty: na co i dlaczego Polacy ...
pożyczka 1000 zł na raty
FAQ: Raty 0 procent przez internet — na czym poleg...
raty 0 procent przez internet
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności