Comparer

Konto bankowe z premią – jak wybrać najlepsze?

konto bankowe z premią
4/17/2023

Sprawdź, jakie banki zapewniają najkorzystniejsze bonusy

Konto osobiste to podstawowy produkt bankowy może służyć między innymi do otrzymywania wynagrodzenia przez pracodawcę, opłacania rachunków i comiesięcznej raty kredytowej. Konto osobiste z premią to promocja, która pozwala zarobić dodatkowe pieniądze. Zasada jest niezwykle łatwa: otwierasz konto, spełniasz odpowiednie warunki i otrzymujesz od banku gwarantowaną premię. Najczęściej są to pieniądze, ale mogą to być np. bony do sklepu lub atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jak otrzymać premię za konto bankowe? Jak wygląda aktualny ranking kont bankowych z premią? Zapraszamy do lektury!

Ranking najlepszych ofert

Trudno wyobrazić sobie bardziej niezbędny produkt niż rachunek rozliczeniowy (ROR). Poniższy ranking kont z premią zawiera tylko sprawdzone oferty. Sprawdź również pełne porównanie kont bankowych!

eKonto mBank

Sprawdzamy, czy mBank ma najlepsze konto osobiste na rynku!

Konto bankowe z premią mBank do 450 zł jest najkorzystniejsze dla osób, które chcą założyć nowy rachunek, a przy okazji chcą otrzymać dodatkowe pieniądze. Co więcej, mBank nie oferuje pieniędzy za samo otwarcie konta osobistego. W tym celu należy spełnić kilka warunków:

  • pierwsze 100 zł można zarobić za to, że otworzysz konto i w ciągu 7 dni kalendarzowych od podpisania umowy umieścisz na nim min. 1000 zł oraz wykonasz 8 transakcji bezgotówkowych w trakcie trwania pierwszego miesiąca użytkowania,

  • w 2 i 3 miesiącu użytkowania otrzymasz kolejne 100 zł, jeżeli Twoje konto będzie aktywne. Muszą pojawić się dochody wysokości minimum 1000 zł oraz 8 transakcji kartą lub BLIK-iem w miesiącu,

  • 150 złotych za otwarcie konta w niekonwencjonalny sposób np. za pomocą e-dowodu lub selfie. Nadal jednak musisz pamiętać o niezmiennej zasadzie – 7 dni od założenia rachunku przelać na niego 1000 zł i w ciągu miesiąca wykonać 8 transakcji kartą.

Sprawdź również ofertę dla osób pełnoletnich: Konto osobiste w mBanku

Konto Jakie Chcę Santander

Czy porównywarka kont bankowych wyróżni Konto Jakie Chcę od Santander?

Konto bankowe z premią Santander pozwala na darmowe opcje, takie jak:

  • prowadzenie konta i karty, pod warunkiem regularnych wpłat na konto w wysokości min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIK,

  • przelewy zwykłe i natychmiastowe,

  • wypłaty ze wszystkich bankomatów przy pomocy kodu BLIK,

  • wpłaty i wypłaty z bankomatów firmy Santander,

  • zlecenia stałe i polecenia do zapłaty.

Po założeniu Konta Jakie Chcę, masz możliwość otrzymania 400 zł po spełnieniu następujących warunków:

  • comiesięczne wpływy na konto wysokości minimum 1000 zł, wykonanie 5 transakcji kartą i zalogowanie się raz w miesiącu do aplikacji mobilnej,

  • pięć przelewów za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Dużą zaletą Santander jest korzystania z nowych technologii. Aplikacja mobilna umożliwia klientom załatwiać swoje sprawy szybko i bezpiecznie między innymi dokonywać przelewów, przeglądać historię wydatków, płacić telefonem, korzystać z kodu BLIK, a także kupować bilety parkingowe lub na komunikację miejską. Sprawdź więcej informacji o ofercie: Konto Jakie Chcę Santander

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

alior bank konto jakże osobiste

Konto bankowe z premią od Alior Bank zajmuje trzecie miejsce w naszym rankingu. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość zdobycia 400 zł po założeniu konta. Jakie warunki należy spełnić?

1. Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

2. Po podpisaniu umowy aktywować dwie korzyści, które są w podstawowym pakiecie zupełnie darmowe.

3. Co najmniej raz w miesiącu dokonywać transakcji bezgotówkowych przy aktywnej aplikacji mobilnej.

W Alior Bank możesz założyć rachunek bankowy w placówce lub przez internet. Ta druga opcja jest dużo korzystniejsza, ponieważ masz całodobowy dostęp do aplikacji mobilnej, płacić przelewami natychmiastowymi, otrzymać wsparcie w przypadku chęci przeniesienia konta z innej firmy, błyskawiczny dostęp do systemu BLIK. Sprawdź więcej informacji o ofercie: Konto Jakże Osobiste Alior Bank

Warunki, jakie obowiązują konto z premią

Premia za konto bankowe to niezwykle kusząca oferta przeznaczona dla nowych klientów. Warunki, jakie obowiązują konto bankowe z premią, różnią się w zależności od wybranej instytucji finansowej. Niemniej jednak przedstawiamy ogólne warunki, które najczęściej obowiązują w przypadku założenia konta.

1. Bank może wymagać, aby na koncie bankowym z premią znajdowała się minimalna kwota wpłaty, która może wynosić kilkaset złotych. Wymagana wpłata może być jednorazowa lub może wynosić kilka przelewów w określonym czasie.

2. Banki często ustalają minimalny okres, przez który trzeba utrzymać aktywny rachunek bankowy, aby otrzymać bonus w postaci dodatkowych pieniędzy. Zwykle jest to kilka miesięcy.

3. Niektóre banki wymagają, aby klienci, którzy chcą otrzymać premię, wykonali określoną liczbę transakcji, takich jak np. przelewy, zakupy bezgotówkowe za pomocą karty lub kodu BLIK, wypłaty z bankomatów.

Sprawdź również artykuły:

Nowoczesne technologie, czyli innowacyjne konto z premią

Wraz z rozwojem technologii cyfrowych, banki wprowadzają coraz więcej innowacyjnych rozwiązań do swoich produktów i usług, szczególnie w przypadku nowoczesnych kont bankowych z premią.

1. Coraz więcej banków stosuje biometryczne metody uwierzytelniania, takie jak rozpoznawanie twarzy, skanowanie tęczówki oka czy odcisków palców, aby zapewnić większe bezpieczeństwo podczas logowania i wykonywania transakcji. Metody te pozwalają na szybkie i wygodne uwierzytelnienie klienta, bez potrzeby wpisywania haseł czy kodów.

2. Szybka i sprawna bankowość internetowa umożliwia klientom łatwe i wygodne zarządzanie swoimi kontami za pośrednictwem strony internetowej banku. Klienci, którzy otworzyli konto bankowe z premią, mogą błyskawicznie wykonywać przelewy, sprawdzać stan konta, drukować wyciągi czy zamawiać nowe karty debetowe w przypadku ich zgubienia lub zniszczenia.

3. Niektóre banki wprowadzają innowacyjną technologię o nazwie chatbot, czyli programy komputerowe, które pozwalają na szybką i łatwą komunikację z bankiem za pośrednictwem czatu. Chatboty mogą pomóc klientom w rozmaitych czynnościach takich jak wykonywanie transakcji finansowych, odpowiadanie na pytania, czy nawet pomoc w rozwiązywaniu problemów.

4. Większość banków oferuje teraz swoje nowoczesne aplikacje mobilne, które pozwalają na łatwe zarządzanie kontem i wykonywanie transakcji za pośrednictwem smartfonów lub innych urządzeń przenośnych. Aplikacje, które ułatwiają obsługę konta bankowego: wykonywanie płatności mobilnych, wypłaty z bankomatów bez użycia karty czy szybki dostęp do historii transakcji.

5. Wprowadzenie vicebotów to kolejna technologia, z której banki korzystają od niedawna. Pozwala na wygodne i szybkie korzystanie z konta bankowego z premium, ale nie tylko. Klienci mBanku mają możliwość rozmowy z botem, Markiem, a jego zdaniem jest pomoc w niektórych sprawach, z jakimi dzwonią. Dzięki zastosowaniu takich technologii bank chce skrócić czas odbioru połączenia i precyzyjne przekierowanie do odpowiedniego konsultanta. Vicebot informuje także klientów o adresach oddziałów banku i podaje czas otwarcia placówek.

W jakim banku najlepiej otworzyć konto z premią?

Gdzie najlepiej otworzyć konto bankowe? Premia, którą masz szanse otrzymać, może być niezwykle korzystna, dlatego dokładnie przejrzeć oferty różnych placówek i porównać je ze sobą, aby wybrać najlepszą opcję.

Pierwszym z warunków jest wysokość premii. W rankingu kont z premią Comparer.pl możesz wybrać tę ofertę, która oferuje najlepszą premię na podstawie jasnych zasad.

Drugim ważnym czynnikiem jest minimalna kwota wpłaty, która musi być wpłacona na konto w określonym czasie, aby otrzymać premię. Upewnij się, że jest to kwota, którą możesz nie tylko łatwo wpłacić, ale także utrzymać na koncie.

Kolejnym czynnikiem, który warto wziąć pod uwagę, jest opłata za prowadzenie konta. Niektóre banki oferują konta z premią, ale wymagają jednocześnie opłat za prowadzenie konta, co może skutecznie zniweczyć korzyści z premii. Warto również sprawdzić, jakie dodatkowe korzyści oferuje dany bank. Niektóre instytucje oferują na przykład bezpłatne przelewy, darmowe wypłaty z bankomatów, programy lojalnościowe czy rabaty na zakupy w wybranych sklepach.

Jak założyć konto z premią w banku? Krok po kroku

Jak złożyć konto bankowe? Premia to oczywiście jedynie atrakcyjny dodatek, a procedura jest standardowa.

1. Wybierz premię za konto bankowe, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom. Przeczytaj uważnie regulamin.

2. Przygotuj wymagane dokumenty i dane takie jak: numer PESEL, adres, numer telefonu, adres e-mail.

3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy online lub udaj się do najbliższego oddziału banku. W przypadku wypełniania formularza przez internet upewnij się, że wprowadzasz poprawne dane i szczegółowo zapoznaj się z regulaminem i warunkami.

4. Podpisz umowę i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku założenia konta firmowego umowę podpisuje osoba upoważniona do reprezentowania firmy.

5. Dokonaj pierwszej wpłaty zgodnie z wymaganiami, by wykonać pierwszy krok w celu uzyskania premii na konto bankowe. W niektórych przypadkach wymagana jest minimalna kwota wpłaty wyznaczona w regulaminie.

6. Odbierz kartę debetową i lub dostęp do bankowości internetowej, aby móc aktywnie korzystać z konta.

Sprawdź również artykuł: Jak założyć konto bankowe?

Dodatkowe korzyści za aktywne korzystanie – to musisz wiedzieć!

Oprócz premii za założenie konta, banki oferują również wiele dodatkowych korzyści za aktywne korzystanie z rachunku.

Należą do nich np. bezpłatne przelewy, możliwość udziału w programach lojalnościowych, specjalne karty rabatowe, które umożliwiają uzyskanie zniżek w wybranych sklepach i restauracjach. Chcesz wiedzieć, która oferta jest najkorzystniejsza? Ranking kont z premią Comparer.pl pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję!

Inne wpisy
Najszybsza pożyczka online - kiedy liczy się czas ...
najszybsza pożyczka online
Dlaczego warto wybrać pożyczki na dowód na raty?
pożyczki na dowód na raty
Chwilówka na już przez internet - czy i kiedy to m...
chwilówka na już przez internet
Pożyczki prywatne online – czy to bezpieczne?
pożyczki prywatne online
Pożyczka internetowa na raty – wygodne rozwiązanie...
pożyczka internetowa na raty
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności