Comparer

Najlepsze konto osobiste w mBanku? Sprawdzamy eKonto z zyskiem do 450 zł!

mBank eKonto z zyskiem
10/22/2022

Czy można wybrać najlepsze konto osobiste w mBanku? Oceniamy eKonto z zyskiem do 450 zł

Porównanie kont osobistych to ważny etap w wyborze najlepszego rozwiązania dla naszych finansów. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy za pomocą zaawansowanych narzędzi i algorytmów potrafią wyłowić z tysiąca ofert najlepsze. Firma mBank jest znana z dobrze zaprojektowanych ofert kont dla klientów indywidualnych. Niemal każdy ranking kont osobistych zawsze wyróżnia propozycje tego banku i ocenia je bardzo wysoko. Czy faktycznie produkty mBank są warte uwagi? Dziś bierzemy pod lupę eKonto z zyskiem do 450 zł. Jakie korzyści daje konto mBank z zyskiem? Przeczytaj artykuł do końca i dowiedz się, czy warto zakładać konta bankowe właśnie w tej instytucji.

Porównanie kont bankowych a eKonto z zyskiem do 450 zł

Jako porównywarka kont osobistych i kredytów mamy duże doświadczenie w analizowaniu ofert dla rachunków indywidualnych. Czy eKonto z zyskiem do 450 zł zaskoczy nas nową jakością? Co warto wiedzieć na temat konta mBank z zyskiem? Sprawdzamy!

Jak na swojej platformie informuje mBank, eKonto z zyskiem do 450 zł to najlepsze konto osobiste dla osób, które chcą otworzyć nowy rachunek, a przy okazji otrzymać bonus. Co wchodzi w podstawowy zakres oferty? Pierwszą, klasyczną rzeczą jest darmowe otwarcie i prowadzenie konta mBank z zyskiem. Ciekawsza pozycja to natomiast możliwość wykonywania transakcji płatniczych przy użyciu karty za 0 zł. W tym kontekście należy jednak pamiętać, iż aby nie uiszczać prowizji, trzeba zadbać o wartość zakupów bezgotówkowych na poziomie minimum 350 zł miesięcznie.

Współcześnie wzrasta popularność trendu na oszczędzanie. Firma mBank zauważa to i ubogaca swoją ofertę o atrakcyjne oprocentowanie. Teraz, podczas zakładania darmowego konta osobistego w tym banku, możemy liczyć na 6.5% w ramach rachunku oszczędnościowego „Moje Cele”. W kontekście rosnącej inflacji jest to duży atut omawianej oferty, który sprawia, że eKonto jest wyróżniane przez niemal każdy ranking kont osobistych.

Sprawdź również artykuły, które pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie:

eKonto z zyskiem oferuje wiele atrakcyjnych możliwości, w tym wypłaty w bankomatach mBanku, Sieci Euronet, Planet Cash oraz Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski 0 zł, co jest idealne dla osób, które często korzystają z gotówki. Ponadto eKonto w mBanku umożliwia tanią prowizję za wypłaty z bankomatów za granicą, co z pewnością docenią osoby, które często podróżują lub pracują poza granicą kraju. Klienci mBanku mogą także korzystać z wygodnej aplikacji mobilnej, która umożliwia szybkie i łatwe zarządzanie finansami. Warto skorzystać z oferty i założyć eKonto z zyskiem, aby zyskać atrakcyjny bonus oraz korzystać z wygodnych i nowoczesnych usług bankowych.

Porównywarka kont osobistych wyjaśnia, na czym polega bonus w eKonto

Zapoznaliśmy się już z podstawowymi parametrami oferty eKonto. Na czym polega jednak obiecany przez mBank bonus? Prezentujemy, jak zyskać do 450 zł, zakładając najlepsze konto osobiste z zyskiem na rynku.

najlepsze konto osobiste z zyskiem na rynku.

Jeśli szukasz korzystnego rozwiązania do codziennych operacji finansowych, to mBank z zyskiem jest doskonałym wyborem. Pierwszą kwestią, którą należy wyjaśnić, jest to, iż mBank nie oferuje nam 450 zł premii za samo otwarcie konta osobistego. To, czy otrzymamy bonus, zależy tylko od nas, ponieważ musimy w tym celu spełnić kilka warunków. Jako porównywarka kont osobistych i kredytów wymieniamy najważniejsze z nich:

1. Pierwsze 100 zł za otwarcie konta i aktywność

Niejedno porównanie kont bankowych prezentuje eKonto w mBanku jako najbardziej intuicyjne w uzyskaniu bonusu. Pierwsze 100 zł możemy bowiem zarobić wyłącznie za to, że otworzymy konto i w ciągu 7 dni kalendarzowych od podpisania umieścimy na nim co najmniej 1000 zł oraz wykonamy 8 transakcji bezgotówkowych w trakcie pierwszego miesiąca użytkowania rachunku.

2. 100 zł za wpływ i transakcje w 2 i 3 miesiącu

W 2 i 3 miesiącu użytkowania konta możemy otrzymać kolejną bonusową stówkę! Warunki stawiane przez mBank ponownie nie są wymagające. Musimy jedynie zadbać o to, aby w każdym miesiącu na naszym koncie pojawiły się dochody w wysokości minimum 1000 zł oraz wykonać 8 transakcji kartą/BLIK-iem w miesiącu. Co jeszcze odnajdziemy w ofercie na to najlepsze konto osobiste z zyskiem?

3. 150 zł za otwarcie konta przez selfie/e-dowód

Obecnie bank oferuje swoim klientom bonus za założenie eKonta z zyskiem przez selfie lub e-dowód. Biorąc pod uwagę ww. informacje, można stwierdzić, że pierwsze 200 zł zarabiamy za normalne, przeciętne użytkowanie rachunku bankowego. Każda dobra porównywarka kont osobistych zwróci jednak uwagę na to, iż niespodzianki dla konsumenta wcale się na tym nie kończą! Następne 150 zł otrzymamy, gdy zdecydujemy się na otwarcie konta w niekonwencjonalny sposób. Firma mBank stara się propagować rozwój nowych technologii i wprowadza na rynek możliwość uwierzytelniania konta przez e-dowód, a nawet… selfie! Jeśli podejmiemy wyzwanie i postawimy na nowoczesne metody, instytucja nagrodzi nas niezwykle korzystnym bonusem. Ponownie jednak musimy pamiętać, a by w ciągu 7 dni od założenia rachunku przelać na niego 1000 zł i w ciągu miesiąca wykonać 8 transakcji bezgotówkowych.

4. 100 zł za otwarcie eKonta Junior

eKonto Junior w mBank to specjalna oferta konta płatniczego dla dzieci, która umożliwia opiekunom prawnym zarządzanie środkami na subkoncie swojego małoletniego dziecka. Konto to jest dostępne nawet dla dzieci poniżej 13 roku życia i stanowi doskonałe rozwiązanie dla tych rodziców, którzy chcą nauczyć swoje dzieci odpowiedzialnego gospodarowania pieniędzmi. Właścicielem eKonto Junior jest rodzic, który ma całkowitą kontrolę nad rachunkiem i może swobodnie zarządzać zgromadzonymi na nim środkami. Dziecko natomiast może samodzielnie płacić wydaną na jego nazwisko kartą debetową, której limity ustala opiekun. Konto eKonto Junior w mBank jest w 100% darmowe, co oznacza, że nie ma żadnych opłat związanych z prowadzeniem konta i jego korzystaniem. Platformy, które wykonują internetowe porównanie kont bankowych, podkreślają także, iż mBank dba o nowe pokolenie, premiując rodziców, którzy zdecydują się założyć swoim pociechom rachunek bankowy przed 18 rokiem życia. Każdy, kto zdecyduje się na taki ruch, otrzyma aż 100 zł nagrody. Otwarcie eKonta Junior w mBank jest bardzo proste i wygodne. Czy według Ciebie jest to dostateczny argument, aby stwierdzić, że eKonto z zyskiem to najlepsze konto osobiste na polskim rynku w swojej kategorii?

Porównywarka kont osobistych podsumowuje ofertę mBanku

Jesteśmy niezwykle ciekawi, jak odpowiedziałeś/aś na pytanie zadane powyżej. Możesz podzielić się z nami swoją opinią w tym zakresie na naszych mediach społecznościowych. My w tym czasie zaprezentujemy podsumowanie omówionej oferty i uzasadnimy ostateczną ocenę ekspertów Comparer.pl. Czy eKonto to faktycznie najlepsze konto osobiste z bonusem? Jakie zalety ma eKonto z zyskiem?

Po dokładnym przeanalizowaniu oferty mBanku na konto z zyskiem musimy przyznać, że to rzeczywiście jedna z lepszych tego typu ofert na rynku. Nie możemy jednak uznać eKonta za najlepsze konto osobiste z bonusem, ponieważ uważamy, że ten tytuł należy się ex aequo również propozycji Citi Handlowego (CitiKonto) oraz Alior Banku (Konto Jakże Osobiste), o których nasza porównywarka kont osobistych pisała m.in. w zakładce „Konta Osobiste”, gdy tworzono ranking kont osobistych na naszej platformie. 

W związku z tym przyznajemy ofercie eKonta z zyskiem 4.9/5 punktów i zwracamy szczególną uwagę na plusy propozycji tj. dodatkowe 200 zł za jedyne 3 miesiące standardowego użytkowania konta oraz 100 zł bonusu za otworzenie konta dla Juniora. Tak skonstruowane warunki sprawiają, iż niemal każdy nowy klient instytucji ma możliwość uzyskania co najmniej 300 zł na start. Zaletą oferty mBanku jest również propagowanie nowoczesnych rozwiązań i nagradzanie użytkowników za otwarcie konta przy użyciu technologii np. sztucznej inteligencji.

Porównywarka kont osobistych Comparer.pl poleca

Każdy z nas powinien zadbać o to, aby wybrać najlepsze konto osobiste dla siebie. Jeżeli zatem uważasz, iż eKonto w mBanku nie spełni Twoich oczekiwań, zachęcamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami. Na jakie propozycje warto zwrócić uwagę?

Comparer.pl to porównywarka finansowa, która oferuje rankingi i porównania produktów finansowych, w tym również kont osobistych. Polecamy eKonto w mBanku jako jedno z najlepszych kont osobistych na rynku.

Według Comparer.pl eKonto w mBanku charakteryzuje się przede wszystkim brakiem opłat za prowadzenie konta oraz niezwykle wygodne korzystanie z bankomatów w kraju i za granicą. Co więcej, konto to umożliwia korzystanie z nowoczesnej i intuicyjnej aplikacji mobilnej, co ułatwia zarządzanie finansami.

Wszelkie szczegóły ofert dotyczących indywidualnych rachunków bankowych sprawdzisz, wchodząc w nasz ranking kont osobistych. Znajdują się tam zarówno propozycje nastawione na oszczędzanie, jak i takie, dzięki którym da się uzyskać spory bonus. Możemy także otworzyć rachunek specjalny dla graczy lub dzieci.

Comparer.pl docenia również promocje oferowane przez mBank dla nowych klientów, które umożliwiają zdobycie bonusu w wysokości do 450 zł za spełnienie określonych warunków. Dzięki temu konto mBank z zyskiem jest nie tylko korzystne, ale również atrakcyjne dla nowych klientów.

Jeżeli natomiast interesuje Cię standardowe konto bankowe, polecamy rozważenie następujących propozycji:

Mamy nadzieję, że dzięki tej podpowiedzi uda Ci się szybko i skutecznie odnaleźć ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Dziękujemy za uważne przeczytanie artykułu i zapraszamy po więcej aktualnych recenzji na naszego bloga. Dzięki Comparer.pl możesz mieć pewność, że wybierasz najlepszą ofertę dla siebie i swoich finansów.

Inne wpisy
Najszybsza pożyczka online - kiedy liczy się czas ...
najszybsza pożyczka online
Dlaczego warto wybrać pożyczki na dowód na raty?
pożyczki na dowód na raty
Chwilówka na już przez internet - czy i kiedy to m...
chwilówka na już przez internet
Pożyczki prywatne online – czy to bezpieczne?
pożyczki prywatne online
Pożyczka internetowa na raty – wygodne rozwiązanie...
pożyczka internetowa na raty
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności