Comparer

Porównywarka kredytów gotówkowych Comparer analizuje Banki Dostępne Regionalnie

Jak sprawdza się kredyt gotówkowy online w Banki Dostępne Regionalnie?
1/2/2023

Czy kredyt gotówkowy przez internet w Bankach Dostępnych Regionalnie się opłaca?

W obecnych czasach, gdy straszą nas „paragony grozy” i inflacja, coraz więcej osób sięga po wsparcie finansowe w postaci kredytu lub pożyczki na dowolny cel. Na popularności zyskują strony internetowe, prowadzące ranking kredytów gotówkowych, ponieważ każdy z nas chciałby znaleźć dla siebie idealną i najkorzystniejszą ofertę. W Comparer.pl sprawdziliśmy, jak dokładnie działa strona Banki Dostępne Regionalnie.

Jak ranking kredytów gotówkowych ocenia markę Banki dostępne regionalnie?

Typowy ranking kredytów gotówkowych jest bardzo pomocny, ale trzeba poświęcić sporo czasu, aby dokładnie się z nim zapoznać i wybrać jedną ofertę kredytu lub pożyczki. To zadanie może być szczególnie utrudnione, gdy zależy nam, aby starać się o kredyt gotówkowy przez internet właśnie w lokalnym banku spółdzielczym.

Tutaj z pomocą przychodzi nam strona Banki Dostępne Regionalnie. Jest to inteligentna porównywarka kredytów gotówkowych online, która skupia się głównie na ofertach banków spółdzielczych. Za jej pośrednictwem możemy także skorzystać z propozycji innych partnerów marki, należącej do popularnego i darzonego zaufaniem tysięcy Polaków, serwisu Bancovo.

W poszukiwaniu dodatkowej gotówki, nasz ranking pozwala na swobodne porównanie kredytów gotówkowych od wielu różnych instytucji, niekoniecznie samych banków spółdzielczych (choć nie pomijamy w naszych ocenach także takich podmiotów). Jeżeli natomiast w grę wchodzą tylko regionalne banki, a dodatkowo zależy Ci na czasie i wygodzie wnioskowania, to marka Banki Dostępne Regionalnie idealnie spełni te wszystkie potrzeby.

Sprawdzamy niskooprocentowany kredyt gotówkowy przez internet!

Banki DostępneRegionalnie – czy to dobry pomysł na kredyt gotówkowy online?

Dla osób, które dotychczas wybierały bardziej tradycyjne metody wnioskowania o dodatkowe środki, porównywarka kredytów gotówkowych Banki Dostępne Regionalnie może budzić z początku lekkie obawy. Wynika to oczywiście ze względów bezpieczeństwa. Dlatego przyjrzymy się bliżej, czy to dobry pomysł zaufać tej marce?

Na to pytanie odpowiadamy od razu – tak! Banki Dostępne Regionalnie to niezwykle rzetelna firma, która współpracuje tylko z największymi i znanymi w Polsce instytucjami.

Za pośrednictwem serwisu zawnioskujemy o kredyt gotówkowy przez internet w najlepszych bankach spółdzielczych.

 • Bank Spółdzielczy w Szczytnie

 • Zjednoczony Bank Spółdzielczy

 • GBSBank

 • Bank Spółdzielczy w Otwocku

Dlatego, gdy zależy nam na ofercie lokalnej instytucji, w dodatku na preferencyjnych warunkach - Banki Dostępne Regionalnie to idealna porównywarka kredytów gotówkowych dla nas. Co najważniejsze, wystarczy tylko jeden wniosek, a otrzymamy kilka ofert zgodnych z naszymi preferencjami, do swobodnego wyboru. Jeśli odnajdziemy idealną dla nas propozycję, to firma pomoże nam dopełnić formalności i sfinalizować umowę o kredyt gotówkowy przez internet. To wszystko bez wychodzenia z domu i maksymalnie w kilkanaście minut!

Kredyt gotówkowy przez internet w Bankach Dostępnych Regionalnie – opis procedury aplikacyjnej

Aplikacja o kredyt w jednym z banków spółdzielczych to tylko kilka prostych i krótkich kroków. Całe porównanie kredytów gotówkowych odbywa się wyłącznie online z minimum formalności. Poniżej opisaliśmy instrukcję, jak krok po kroku otrzymać kredyt z pomocą Banków Dostępnych Regionalnie.

 1. Wchodzimy na stronę BankiDostępneRegionalnie.pl i w kalkulatorze ustawiamy kwotę i interesujący nas okres spłaty kredytu. Kiedy uzyskamy odpowiednią wysokość raty – wystarczy kliknąć „Złóż wniosek”.

 2. Strona przenosi nas do formularza wniosku kredytowego na Bancovo.pl. To porównywarka kredytów gotówkowych, do której należy marka Banki Dostępne Regionalnie.

 3. W formularzu wypełniamy podstawowe dane: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu. Wyrażamy także zgody i akceptujemy oświadczenia. Możemy kliknąć „Dalej”.

 4. Wybieramy odpowiednią ofertę! W tym kroku otrzymamy indywidualnie dobrane propozycje różnych instytucji. Banki Dostępne Regionalnieproponują nam je na podstawie wcześniej ustawionych parametrów – kwoty i ilości rat kredytu.

 5. Gdy odnajdziemy dla siebie idealną propozycję – po jej wybraniu przechodzimy do weryfikacji naszej tożsamości i zdolności kredytowej. Po pozytywnej decyzji podpisujemy umowę kredytową.

 6. Pieniądze otrzymamy na konto nawet w ciągu 15 minut.

Gdzie zdecydować się na kredyt gotówkowy przez internet?

Porównanie kredytów gotówkowych w Bankach dostępnych regionalnie– wady i zalety oferty

Zajmiemy się teraz kolejną, ważną kwestią, a mianowicie – odpowiemy na pytanie, czym właściwie różni się kredyt w Bankach Dostępnych Regionalnie od świadczeń w innych instytucjach? A także wymienimy wady i zalety oferty, jaką proponuje ta porównywarka kredytów gotówkowych online.

Marka Banki Dostępne Regionalnie może pochwalić się swoją innowacyjnością w pośrednictwie kredytowym. Przede wszystkim, jak już wspominaliśmy, cały proces wnioskowania odbywa się w 100% online. To duża wygoda i oszczędność czasu, a czasem nawet pieniędzy (placówki niektórych banków nieraz znajdują się bowiem daleko od naszego miejsca zamieszkania i trzeba do nich dojechać). Aplikowanie o kredyt z pomocą Banków Dostępnych Regionalnie zajmuje maksymalnie kilkanaście minut, a są środki ekspresowo wypłacane na konta klientów (po pozytywnej decyzji kredytowej). Poniżej wykonaliśmy zestawienie zalet i wad takiej usługi.

Zalety:

 • Wysoka kwota dodatkowych środków od 1 000 zł aż do 200 000 zł.

 • Okres spłaty to od 3 nawet do 120 miesięcy.

 • Minimalny wiek kredytobiorcy to 18 lat, a maksymalny 80 lat.

 • RRSO (Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania, czyli koszt kredytu w skali roku) w wysokości jedynie 9,59% w „Ofercie dla Nowych Klientów”.

 • Minimum formalności.

Wady:

 • Wniosek składamy u pośrednika (Banki Dostępne Regionalnie), a nie bezpośrednio u kredytodawcy.

 • Wymagane posiadanie zdolności kredytowej.

 • Weryfikacja w bazach takich jak m.in. BIK (Biuro Informacji Kredytowej).

Co musisz wiedzieć nim zaciągniesz kredyt gotówkowy online?

Porównywarka kredytów gotówkowych Comparer.pl ocenia Banki dostępne regionalnie

Czy zatem porównywarka kredytów gotówkowych Banki Dostępne Regionalnie jest firmą godną polecenia? Naszym zdaniem jak najbardziej tak! Przemawia za tym duża wygoda i szybkość wnioskowania o świadczenia, a także dostępność oferty dla dużej grupy konsumentów.

Pomimo kilku wad, które mają Banki Dostępne Regionalnie, polecamy tę porównywarkę kredytową. Przede wszystkim należy ona do dużego serwisu Bancovo, cieszącego się zaufaniem wśród Polaków. Tak samo jak wymienioną „stronę-matkę”, Banki Dostępne Regionalnie obowiązują takie same - transparentne zasady. Oferta lokalnych banków spółdzielczych jest na tyle szeroka, że z łatwością można dopasować idealne parametry kredytu do swoich indywidualnych potrzeb.

Drobnym mankamentem porównywarki jest fakt, że nie możemy tutaj uniknąć weryfikacji w bazach. Jednak serwis zachęca również klientów z negatywnymi wpisami do wnioskowania, ponieważ niektóre instytucje we współpracy z Bankami Dostępnymi Regionalnie mogą je zaakceptować. W ogólnym rozrachunku, marka ta wypada bardzo dobrze i zdaniem ekspertów Comparer.pl zasługuje na wysoką notę: 4.7/5 punktów.

Inne wpisy
Kredyty ratalne pozabankowe a ustawa antylichwiars...
kredyty ratalne pozabankowe
Czy i kiedy wcześniejsza spłata pożyczki pozabanko...
wcześniejsza spłata pożyczki pozabankowej
Najtańsze pożyczki długoterminowe – czy na pewno? ...
najtańsze pożyczki ratalne
Pożyczka 1000 zł na raty: na co i dlaczego Polacy ...
pożyczka 1000 zł na raty
FAQ: Raty 0 procent przez internet — na czym poleg...
raty 0 procent przez internet
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności