Comparer

Darmowa pożyczka od Prestito - pożyczka przez Internet na konto

pozyczka prestito
22.02.2022

Sprawdź czy pożyczka przez Internet na konto od Prestito jest dla Ciebie!

Prestito to stosunkowo nowy gracz na rynku pożyczkodawców. Innowacyjne podejście do tematu pożyczania pieniędzy, przejawia się nie tylko usprawnieniem procesu weryfikacji tożsamości, ale także rozwiązaniami ułatwiającymi spłatę zobowiązania. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy to przełomowe rozwiązanie wynika z chęci przekonania do siebie nowych klientów, czy to też nadanie nowego kierunku pożyczkom krótkoterminowym. Jedno jest pewne, zaciągnięcie pierwszej pożyczki w Prestito jest całkowicie darmowe.

O stronie Prestito.pl

Kiedy po raz pierwszy trafimy na stronę Prestito, jednoznacznie możemy stwierdzić, że mimo kontrastujących kolorów, wita nas przejrzystość oraz minimum informacji. Z punktu widzenia osoby zainteresowanej pożyczką w Prestito, witryna jest bardzo czytelna. Na głównej stronie znajdziemy oczywiście klasyczny suwak, którym możemy wybrać interesującą nas sumę pożyczki, a także informacje o wszelkich kosztach, które dla nowych klientów zostały całkowicie zniesione. Oprócz tego widnieje informacja o metodach weryfikacji tożsamości, a także opcji płatności ratalnych. Na podstronach Prestitio.pl dowiedzieć możemy się o opcji dodatkowego ubezpieczenia medycznego, oraz poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące pożyczki. Obowiązująca promocja "40 dni za darmo" dotyczy jedynie nowych klientów. Sprawdzenie oferty dla klientów nieobjętych ów rabatem jest znacznie utrudnione.

pozyczka przez internet na konto prestito

Pożyczka przez Internet na konto od Prestito — jak ją otrzymać?

Pożyczki Prestito dostępne są bez konieczności wychodzenia z domu. Co ważne, aby uzyskać finansowanie, nie musimy przedstawiać zaświadczeń ze swojego zakładu pracy, a cały proces jest uproszczony do minimum. Pożyczki dostępne są dla obywateli Rzeczpospolitej Polskiej, którzy ukończyli 21 rok życia. O dodatkowe środki starać się może więc każdy, kto posiada źródło dochodu, niezależnie od jego pochodzenia. Pożyczki Prestito, przyznawane są także rencistom i emerytom. 

Wnioskując o przyznanie pożyczki w Prestito.pl niezbędne jest posiadanie:

  • konta w banku;

  • aktualnego dowodu osobistego;

  • telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail;

  • pozytywnej historii kredytowej, bez negatywnych wpisów w bazach dłużników.

Osoby starające się o finansowanie, mogą co prawda posiadać inne zobowiązania finansowe. Ważna jest jednak ich regularna spłata, a także posiadanie środków, pozwalających na spłatę kolejnych pożyczek. Podczas rozpatrywania każdego wniosku pożyczkowego, brana jest pod uwagę zdolność do spłaty, a w przypadku zbyt dużego ryzyka, pożyczka przez Internet na konto od Prestito może nie zostać przyznana. 

pozyczka przez internet na konto

Jak złożyć wniosek o pożyczkę przez Internet na konto od Prestito?

Wnioskowanie o pożyczkę na stronie Prestito.pl nie powinno sprawić nikomu kłopotu. Warto pamiętać, że polityka firm pożyczkowych jest na tyle sztywna, że nie spełnianie podstawowych warunków, mija się z celem ubiegania się o pożyczkę. W celu złożenia wniosku należy na stronie Prestito.pl wybrać za pomocą suwaka interesującą nas kwotę finansowania, a następnie nacisnąć przycisk "Weź pożyczkę". Poproszeni zostaniemy o podanie swojego adresu e-mail oraz numeru telefonu, a także o zaakceptowanie niezbędnych zgód. Następnie, konieczne jest uzupełnienie wniosku, danymi z dowodu osobistego. Mamy do wyboru zrobienie zdjęcia dokumentowi, bądź ręczne wpisanie potrzebnych informacji osobowych. W przypadku jeśli zdecydujemy się na wpisywanie danych, poproszeni zostaniemy o zalogowanie się do swojego konta bankowego, za pomocą aplikacji Kontomatik. Wybierając pierwszą opcję, weryfikacja tożsamości polega na zrobieniu sobie odpowiedniego Selfie. 

Po pozytywnej weryfikacji naszej osoby i rozpatrzeniu wniosku musimy zaakceptować umowę pożyczkową. W odróżnieniu od obowiązujących dotychczas zasad, polegających na podpisywaniu i odsyłaniu kopii umowy na wskazany adres, ubiegając się o pożyczkę w Prestito możemy udzielić pełnomocnictwa AIQLABS Sp. z o.o. w zakresie podpisania umowy na odległość. Z dodatkowej gotówki możemy korzystać zazwyczaj do 15 minut od pozytywnej decyzji pożyczkowej. 

prestito pozyczka przez internet na konto

Ile kosztuje pożyczka przez Internet na konto w Prestito?

Minimalna kwota pierwszej pożyczki to 1000 zł, maksymalnie zaś możemy pożyczyć aż 3500 zł na okres 40 dni. Kiedy ubiegamy się o finansowanie po raz pierwszy, oddajemy dokładnie taką samą kwotę, jaką wybraliśmy we wniosku. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy nie mamy możliwości dokonania spłaty zobowiązania przed obowiązującym w umowie terminem. W takiej sytuacji istnieje możliwość rozłożenia długu na dogodne raty, które regulować będziemy przez maksymalnie 12 miesięcy. W takiej sytuacji za każdy pożyczony 1000 zł oddajemy 1 656,07 zł, co w rozliczeniu miesięcznym daje nam ratę w wysokości 138,01 zł.

Pakiet medyczny od Prestito

Prestito oprócz korzystnego finansowania oferuje nam także specjalnie stworzone pakiety medyczne, dzięki którym mamy możliwość skorzystania z wizyt u lekarzy specjalistów bez wychodzenia z domu. W odróżnieniu od państwowej służby zdrowia nie musimy czekać wiele miesięcy w kolejce. Koszt pakietu medycznego doliczony zostanie do całkowitej kwoty pożyczki i podobnie jak w przypadku zobowiązania, możemy spłacić je po 40 dniach, bądź rozłożyć na raty.

Zapraszamy także na stronę: porównywarka kredytów Comparer.pl, gdzie znajdą Państwo więcej rozwiązań dotyczących dodatkowego finansowania.

Inne wpisy
Pożyczka długoterminowa online – jak o nią wniosko...
pozyczka-dlugoterminowa-online
Pożyczka na 36 miesięcy i dłużej – gdzie można otr...
pozyczka-na-36-miesiecy
Sprawdzone chwilówki online w Lendon.pl
chwilowki online dla ciebie
Tanie pożyczki pozabankowe – jak znaleźć najkorzys...
tanie-pozyczki-pozabankowe (4)
Pożyczka na 60 dni online – gdzie i kto może złoży...
pozyczka-na-60-dni-online
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności