Comparer

Crowdfunding pożyczkowy w Finansowo.pl

finansowo logo
7/21/2022

Dlaczego warto sięgnąć po pożyczkę online w Finansowo.pl?

Finansowo.pl to firma od 13 lat działająca na polskim rynku. Główną ideą, na której opiera się działalność pożyczkodawcy to crowdfunding, czyli wzajemne udzielanie sobie pomocy finansowej przez użytkowników platformy. Usługa oferowana przez Finansowo.pl ułatwia zatem międzyludzką pomoc bez pośrednictwa banku. Jak dokładnie działa szybka pożyczka przez internet w Finansowo.pl?

Jak wziąć szybką pożyczkę online w Finansowo.pl?

Choć działanie Finansowo.pl oparte jest na crowdfundingu, sama procedura zaciągania szybkiej pożyczki przez internet nie różni się niczym od tej, z którą możesz spotkać się na innych platformach pożyczkowych. Wystarczy, że zarejestrujesz się w panelu klienta i zweryfikujesz swoje konto, a Finansowo.pl umożliwi Ci złożenie aplikacji o wsparcie finansowe. W trakcie wypełniania wniosku możesz dokładnie określić, jakimi warunkami spłaty pożyczki jesteś zainteresowany/a. 

Po przesłaniu formularza o szybką pożyczkę przez internet na Finansowo.pl algorytm platformy wskaże, które oferty spełniają Twoje wymagania. Gdy podejmiesz decyzję, jaka propozycja będzie dla Ciebie najlepsza, dokonujesz finalizacji wniosku wraz z podpisaniem umowy pożyczkowej. W tym miejscu na klientów Finansowo.pl czeka dodatkowy koszt, ponieważ to po stronie osoby wnioskującej pozostaje pokrycie opłaty serwisowej za obsługę sfinalizowania kontraktu między pożyczającym a pożyczkodawcą. W momencie podpisania umowy Finansowo.pl staje się gwarantem, iż pożyczkodawca prześle pieniądze na Twoje konto w ciągu najbliższych godzin. 

crowdfunding pożyczkowy

Jakie zalety ma crowdfunding pożyczkowy?

Spośród wszystkich firm pożyczkowych, których usługi zostały zrecenzowane przez ekspertów Comparer.pl, platforma Finansowo.pl zasługuje na szczególną uwagę przez wzgląd na filozofię crowdfundingu pożyczkowego. Jest to idea stosunkowo nowa dla Polaków, choć niesie ze sobą wiele korzyści. Przykładem może być możliwość uzyskania finansowania bezpośrednio od innej osoby prywatnej. Oznacza to, że korzystając z Finansowo.pl unikasz kontaktu z bankami i pośrednikami, którym zależy przede wszystkim na własnym zysku. 

Poza tym, dzięki usłudze proponowanej przez Finansowo.pl to Ty weryfikujesz, ile dany pożyczkodawca chce zarobić na konkretnej pożyczce. Jeżeli jakaś opcja Ci nie odpowiada, możesz przejść płynnie do propozycji innej osoby, która oferuje pożyczkę przez internet o tej samej wysokości, ale za mniejszą opłatą. Co ciekawe, Finansowo.pl umożliwia również negocjacje pomiędzy użytkownikami. Dlatego każdy człowiek korzystający z platformy ma pod ścisłą kontrolę swoje koszty i zyski płynące z danej pożyczki online. 

szybka pożyczka online

Pożyczka przez internet w Finansowo.pl — podsumowanie

Jeśli dotychczas nie słyszałeś/aś o możliwości zaciągnięcia pożyczki w ramach crowdfundingu pożyczkowego, z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób platforma zarabia na prowadzeniu swojej działalności. To bardzo proste. Finansowo.pl otrzymuje bezpośrednio niewielki procent od zawarcia umowy między pożyczkodawcą i pożyczkobiorcą, ale pobiera również opłaty za dodatkowe usługi tj. opłata serwisowa przy finalizacji wniosku, czy dodatkowe weryfikacje, dzięki którym użytkownik może zwiększyć swoją wiarygodność w oczach innych klientów. W związku z powyższym, chociaż Finansowo.pl reklamuje swoje usługi jako te, za pomocą których unikniemy pośredników, samo takim pośrednikiem się staje, jednak trudno wyobrazić sobie inną organizację rzetelnego i bezpiecznego crowdfundingu pożyczkowego. 

Minusem Finansowo.pl jest również brak zakładki z informacjami na temat możliwości kontaktu z obsługą platformy. Użytkownik chcący skorzystać z pomocy asystenta musi poszukać na dole strony formularza kontaktowego, który jest nieintuicyjny i daje klientowi szansę wyłącznie na złożenie zapytania w formie mailowej. Jest to praktyka mogąca budzić wątpliwość w części osób zastanawiających się nad skorzystaniem z usług Finansowo.pl. 

W oczach ekspetów Comparer.pl platforma mimo wskazanych, niewielkich niedociągnięć zasługuje na ocenę 4.7/5 punktów. Jeśli jesteś ciekaw/a recenzji pozostałych pożyczkodawców, koniecznie odwiedź naszego bloga. Podejmij decyzję o pożyczce przez internet odpowiedzialnie. 

Inne wpisy
Kredyty ratalne pozabankowe a ustawa antylichwiars...
kredyty ratalne pozabankowe
Najtańsze pożyczki długoterminowe – czy na pewno? ...
najtańsze pożyczki ratalne
Czy i kiedy wcześniejsza spłata pożyczki pozabanko...
wcześniejsza spłata pożyczki pozabankowej
Pożyczka 1000 zł na raty: na co i dlaczego Polacy ...
pożyczka 1000 zł na raty
FAQ: Raty 0 procent przez internet — na czym poleg...
raty 0 procent przez internet
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności