Comparer

Porównywarka kont osobistych ocenia Konto Jakże Osobiste dla graczy w Alior Bank

Dlaczego Konto Jakże Osobiste w Alior Bank się opłaca?
11/15/2022

Czy konto osobiste dla graczy w Alior Bank się opłaca?

Dorośli od dziecka powtarzali Ci, że z grania na komputerze nie wyniknie nic pożytecznego? Dynamiczny rozwój e-sportu pokazuje, jak dużą pomyłką było to stwierdzenie. Dziś najlepsi gracze mogą liczyć na prestiżowe nagrody, wysokie zarobki, a także rozwój kariery w sieci. Podejście do gamerów zmieniło się tak bardzo, że współcześnie nawet sektor bankowy projektuje produkty finansowe dedykowane wyłącznie tej grupie. Niejeden ranking kont bankowych pozycjonuje tego rodzaju rozwiązania bardzo wysoko, co oznacza, że propozycje kierowane w stronę miłośników gier są wysokiej jakości. Jak na tle innych produktów bankowych dla gamerów wypada Konto Jakże Osobiste dla graczy w Alior Banku? Sprawdzamy!

Dlaczego ranking kont bankowych często wyróżnia Alior Bank? – historia i rozwój instytucji

Alior Bank to jedna z najbardziej rozpoznawalnych instytucji finansowych w Polsce. Jak wyglądała historia marki oraz co spowodowało, że dziś organizacja może konkurować w rankingach na najlepsze konto osobiste dla graczy i nie tylko? Wyjaśniamy.

Sieć zaczęła działać w Polsce w roku 2008 i szybko zdobyła zaufanie tysięcy klientów. W 2013 r. organizacja Euromoney wyróżniła Alior Bank za najszybszy rozwój w swojej kategorii biznesowej. Od 2014 r. udziały firmy stały się częścią warszawskiej giełdy WIG20. Bank od początku gwarantuje zarówno indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Dodatkowo organizacja wciąż rozwija swoją ofertę, dbając, aby dostępne produkty finansowe były zawsze nowatorskie. Dowodem na to może być konto osobiste dla graczy.

Jakie jest najlepsze konto osobiste dla graczy na rynku?

Jako nowoczesna firma, Alior Bank szybko zorientował się, że gracze stanowią dużą część klientów banku. Postanowiono wyjść gamerom naprzeciw i stworzyć ofertę dedykowaną właśnie im. Porównywarka kredytów online Comparer docenia takie prokonsumenckie podejście, dlatego postanowiono przyjrzeć się bliżej wspomnianemu produktowi.

Konto osobiste dla graczy w Alior Banku – jakie jest?

Gamerzy to osoby o wyjątkowych upodobaniach. Produkty kierowane do tej grupy muszą być zatem dopracowane i wpisujące się tematycznie w bieżące trendy. Jak konto dla graczy w Alior Banku wypada, gdy w grę wchodzi porównanie kont bankowych o podobnych parametrach?

Aby ocenić konto osobiste dla graczy Alior Banku musimy rozpocząć od opisania najważniejszych parametrów produktu. Najważniejszą kwestią jest to, iż założenie rachunku jest zupełnie darmowe, jeżeli klient nie ukończył 26 roku życia albo zapewnia minimum 1500 zł wpływu na konto każdego miesiąca. W ten sposób Alior Bank pokazuje, że nie dyskryminuje graczy ze względu na wiek i sprawiedliwie podchodzi do każdego odbiorcy, który chciałby skorzystać z oferty. Na co jeszcze liczyć mogą gracze w tym banku? Do godnych wspomnienia kwestii należą:

 • Darmowe, krajowe przelewy internetowe w złotówkach,

 • Dostęp do programu Mastercard Bezcenne Chwile,

 • Dwie aktywne korzyści z 11 dostępnych w pakiecie,

 • Wygodna i intuicyjna aplikacja mobilna Alior Mobile.

Najlepsze konto osobiste dla graczy w Alior Banku a korzyści

Każdy bank prowadzi swoją linię marketingową i w jej ramach rozwija szereg produktów, które kojarzą się wyłącznie z danym brandem. Nie inaczej jest w przypadku Alior Banku, który swoim klientom oferuje wybór między 11 dostępnymi korzyściami. Jak oddziałuje to na konto osobiste dla graczy?

W ramach różnych produktów, Alior Bank udostępnia swoim klientom zróżnicowaną liczbę korzyści. Gamerzy posiadający konto osobiste dla graczy mogą liczyć na dwie z nich. Co ciekawe, klient nie musi deklarować już na początku, z której korzyści najbardziej chce skorzystać. Każdy posiadacz aplikacji może zmieniać preferowane funkcje w tracie trwania umowy. Taka elastyczność sprawia, że produkty Alior Banku bardzo często podbijają ranking kont bankowych.

Dlaczego warto wybrać konto osobiste dla graczy?

Jako porównywarka kont bankowych i kredytów sprawdziliśmy, co zalicza się do 11 korzyści Alior Banku. Są to:

 1. Zwroty 1% za zbliżeniowe płatności mobilne (do 20 zł miesięcznie),

 2. Darmowe wypłaty z bankomatów za granicą,

 3. Darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce,

 4. Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do kwoty 10 tys. zł),

 5. Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku,

 6. Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych,

 7. Assistance samochodowe, domowe i medyczne, czyli pomoc w nagłych wypadkach,

 8. Limit na rachunku (RRSO 27,13%),

 9. Płatność kartą w 152 walutach bez żadnej prowizji,

 10. Ubezpieczenie w podróży zagranicznej, które pokryje koszty leczenia lub zagubienia bagażu,

 11. Punkty dla graczy.

Co ważne, każdy klient ma również prawo dokupienia innych korzyści, czyli nie jest zmuszony by korzystać wyłącznie z dwóch wybranych. Tu jednak niezbędne będzie uiszczenie opłaty w wysokości 3,5 zł za każdą odblokowaną funkcję.

Porównywarka kredytów online sprawdza, czym są „punkty dla graczy” w Alior Bank

Większość z 11 korzyści dostępnych w Alior Banku brzmi zachęcająco. Gamerów szczególnie zainteresują jednak „punkty dla graczy”. Co kryje się pod tą nazwą? Porównywarka kont bankowych prezentuje wyjaśnienie.

Jedenasta korzyść, czyli „punkty dla graczy” to opcja stworzona z myślą o miłośnikach gier komputerowych. Po odblokowaniu tej funkcji każda płatność bezgotówkowa wykonywana przez posiadacza rachunku, będzie przeliczana na punkty w systemie. Te natomiast mogą zostać wymienione na szereg nagród. Fanty odbierzemy u ponad 80 partnerów akcji. W Comparer.pl sądzimy, że ta korzyść sprawia, iż większość graczy oceni produkt Alior Banku jako najlepsze konto osobiste dla nich.

Konto osobiste dla graczy a bonus 400 zł – jak otrzymać?

Dla wielu osób zapewne już teraz produkt Alior Banku jawi się jako najlepsze konto osobiste dla graczy. Czy może być jeszcze lepiej? Oczywiście, że tak! Wyjaśniamy, jak działa bonus 400 zł w tym banku.

Konto osobiste w Alior Bank dedykowane graczom

W ramach umowy z Alior Bankiem, każdy klient może liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki. Aby jednak bonusowe 400 zł znalazło się w naszym zasięgu, musimy spełnić pewne warunki. Chodzi m.in. o to, aby złożyć wniosek o otwarcie konta do 30 listopada. Poza tym osoby chcące skorzystać z promocji muszą pamiętać o tym, aby co miesiąc wykonywać choć jedną transakcję bezgotówkową oraz zalogować się do aplikacji mobilnej. Spełniając te warunki zyskujemy 50 zł przez pierwsze 8 miesięcy prowadzenia konta.

Gdy mowa o bonusach i dodatkach, warto wspomnieć także, że Alior Bank we współpracy z Mastecard oferuje swoim nowym klientom możliwość uzyskania karty płatniczej z wizerunkiem ulubionej postaci. Jeśli więc marzy Ci się spersonalizowane Debit Mastercard z bohaterem LOL’a, koniecznie otwórz konto osobiste dla graczy właśnie w Alior Banku. Podejmij działanie już dziś, aby zdążyć przed zakończeniem akcji!

Ranking kont bankowych a Konto Jakże Osobiste dla graczy – Ocenia Comparer.pl

Znasz już podstawowe parametry Konta Jakże Osobistego dla graczy w Alior Banku. Zaprezentowane zostały także najważniejsze benefity, które płyną z posiadania rachunku właśnie w tym banku. Podsumowujemy najważniejsze kwestie, o których musisz pamiętać wybierając najlepsze konto osobiste dla siebie!

Jak zapewne zdążyłeś/aś się zorientować, porównywarka kredytów online Comparer.pl bardzo pozytywnie odebrała produkt Alior Banku. Zaletami oferty są m.in.:

 • Darmowe założenie konta,

 • Darmowe przelewy krajowe,

 • Możliwość skorzystania z 2 darmowych korzyści, a także odblokowania pozostałych za niewielką opłatą.

Jakie jest najlepsze konto osobiste

Ponadto na uwagę zasługuje opcja uzyskania premii pieniężnej, a także rozbudowana aplikacja mobilna, która ułatwia funkcjonowanie klientom instytucji. Charakter produktu podkreśla także możliwość zdobycia spersonalizowanej karty płatniczej z wizerunkiem bohatera gry.

Minusem propozycji Alior Banku jest natomiast brak atrakcyjnej lokaty oszczędnościowej. Dodatkowo produkt lepiej wypadłby w porównaniu do konkurencji, gdyby już na starcie zaoferowane zostałyby darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie. Zaletą mogłoby być także poszerzenie panteonu postaci, których wizerunek ma szansę znaleźć się na karcie bankowej klienta.

Biorąc jednak pod uwagę porównanie kont bankowych u konkurencji z propozycją Alior Banku, należy przyznać, że oferta jest bardzo atrakcyjna i zasługuje na wysoką ocenę. Z tego względu eksperci marki Comparer.pl postanowili przyznać produktowi 4.9/5 możliwych punktów. A Ty, skusisz się na konto osobiste dla graczy w Alior Banku?

Inne wpisy
Kredyty ratalne pozabankowe a ustawa antylichwiars...
kredyty ratalne pozabankowe
Najtańsze pożyczki długoterminowe – czy na pewno? ...
najtańsze pożyczki ratalne
Czy i kiedy wcześniejsza spłata pożyczki pozabanko...
wcześniejsza spłata pożyczki pozabankowej
Pożyczka 1000 zł na raty: na co i dlaczego Polacy ...
pożyczka 1000 zł na raty
FAQ: Raty 0 procent przez internet — na czym poleg...
raty 0 procent przez internet
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności