Comparer

TOP 5 Pożyczki na 12 miesięcy – lista najlepszych ofert

pożyczki na 12 miesięcy
11/14/2022

Sprawdź najkorzystniejsze pożyczki na rok polecane przez naszych ekspertów!

Obecnie wiele osób boryka się z trudnościami finansowymi. Powodem problemów ekonomicznych Polaków jest galopująca inflacja, a co za tym idzie, rosnące ceny. Równocześnie panuje atmosfera rezerwy w stosunku do banków ze względu na niestabilność stóp procentowych. Wszystkie te czynniki sprawiają, że zwiększa się ilość zapytań o pożyczki na 12 miesięcy w prywatnych firmach pożyczkowych. Czym charakteryzują się te produkty i jak wybrać właściwą ofertę?  

Pożyczki na 12 miesięcy – lista najlepszych ofert

Pożyczka na 12 miesięcy wydaje się idealnym kompromisem pomiędzy szybką chwilówką a długookresowym kredytem. Jakie są obecnie najlepsze oferty w tej kategorii na rynku? Porównywarka Comparer przedstawia listę TOP 5 propozycji. 

1. Mutum.pl

mutum pożyczki

Na pierwszym miejscu uplasowała się firma Mutum.pl, w której możliwa jest nie tylko szybka pożyczka na 12 miesięcy, ale także produkty z dłuższym terminem spłaty. Pożyczkodawca gwarantuje możliwość zaciągnięcia zobowiązania od 500 do 150 000 zł nawet na 120 miesiące. Odkryj szczegóły oferty, klikając w zakładkę pożyczki ratalne na stronie Comparer. Przeczytaj szczegółowe opinie o pożyczce Mutum.pl

2. Provident

pożyczka w provident

Kolejna interesująca oferta prezentowana jest przez Provident. Tu uzyskamy od 300 do 20 000 zł w ramach pożyczki na 12 miesięcy. Równocześnie warto wiedzieć, że maksymalny czas spłaty w tym przypadku to 36 miesięcy. Provident to także jeden z niewielu pożyczkodawców umożliwiających wizytę domową doradcy klienta. Nie zwlekaj i zapoznaj się z propozycją Provident już teraz. Sprawdź opinie o pożyczce Provident.

3. Wonga

wonga pożyczki

W środku rankingu prezentujemy ofertę Wonga, gdzie pożyczka na 12 miesięcy i więcej, może wynosić do 20 000 zł. Propozycja tej marki powinna zainteresować szczególnie osoby, które znajdują się poza najczęściej stosowaną cezurą wiekową tj. 21-75 lat, ponieważ w Wonga świadczenie mogą otrzymać zarówno osoby młodsze, jak i starsze. Przeczytaj również opinie o Wonga pożyczki.

4. Smartney

smartney pożyczki

A co gdybyśmy powiedzieli Ci, że możliwa jest nie tylko pożyczka online na 12 miesięcy z wysoką kwotą maksymalną, ale także prostą procedurą aplikacyjną? Poznaj Smartney, gdzie pieniądze (nawet do 60 000 zł) pożyczysz na 6-96 miesięcy. Przeanalizuj i aplikuj, aby pożyczka na 12 miesięcy bez zaświadczeń, które są zbędne, była w zasięgu Twoich rąk! Sprawdź opinie o Smartney

5. Finansowo

finansowo logo

Ranking na najlepsze pożyczki na 12 miesięcy zamyka Finansowo.pl. Firma działa na rynku polskim od ponad 15 lat, co jest gwarancją jej rzetelności. Pożyczymy tu od 50 do 30 000 zł na okres do 36 miesięcy. Świadczenie uzyskać mogą nawet najmłodsi dorośli, ponieważ marka wychodzi poza ramy standardowej cezury wiekowej. Sprawdź crowdfunding pożyczkowy Finansowo.pl

pożyczki na 12 miesięcy

Pożyczka na 12 miesięcy – jakie warunki należy spełniać?

Sytuacja gospodarcza w Polsce uległa dynamicznej zmianie, dlatego o wsparcie finansowe często zwracają się osoby, które nigdy wcześniej nie zaciągały kredytów czy pożyczek. Trudno zatem dziwić się, że nowi klienci pytają, jakie warunki należy spełnić, aby pożyczka online na 12 miesięcy była możliwa. Wyjaśniamy.

Już na wstępie możemy stwierdzić, że pożyczki na 12 miesięcy nie wymagają szczególnie skomplikowanych formalności. W dobie internetu o każdy produkt tego typu jesteśmy w stanie zawnioskować w kilkanaście minut. Wystarczy, że posiadamy polski dokument tożsamości, krajowe konto bankowe oraz zarejestrowany na terenie Polski numer telefonu i możemy przystąpić do wypełniania wniosku.

W kontekście warunków pożyczki na 12 miesięcy należy jednak podkreślić, iż ubiegać się mogą o nią tylko osoby spełniające konkretną cezurę wiekową wyznaczoną przez pożyczkodawcę. Najczęściej jest to od 21 do 75 lat, ale na rynku funkcjonują także firmy udzielające świadczeń młodszym i starszym klientom. Co istotne, każda pożyczka na 12 miesięcy online wymaga również sprawdzenia wnioskującego w bazach dłużników. Jeśli więc posiadasz obecnie inne długi, wyraźnie podkreśl to w aplikacji, aby pożyczkodawca miał pewność, iż nie próbujesz przed nim zataić kluczowych informacji.

Może Cię również zainteresować artykuł: Pożyczka długoterminowa online – jak o nią wnioskować?

Czy pożyczka online na 12 miesięcy się opłaca?

Wiesz już, że pożyczka na 12 miesięcy to produkt, który stosunkowo łatwo otrzymać. Większości z nas nie zależy jednak na byle jakim świadczeniu, a na ofercie wysokiej jakości, która spełnia wszelkie wymagania i jest bezpieczna. Jak wybrać odpowiednio?

Umowa pożyczkowa podpisywana jest zawsze pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą. Kluczowe jest więc, aby strony miały do siebie wzajemny szacunek i zaufanie. Wybierając interesującą Cię ofertę sprawdź więc, czy dana instytucja jest rzetelna i godna zaufania. Sprawdzić należy tu:

  • obecność marki w bazie Krajowej Rady Sądownictwa (KRS)

  • staż funkcjonowania marki,

  • opinie byłych klientów marki,

  • opinie byłych pracowników marki.

Jeżeli okaże się, że któryś z powyżej wymienionych parametrów jest wątpliwy, lepiej powstrzymać się przed zaciągnięciem pożyczki na 12 miesięcy w takiej instytucji.

Oprócz kwestii formalnych powinniśmy też przeanalizować, jak dana oferta koreluje z naszymi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi. Przed podpisaniem umowy zwróćmy zatem uwagę na oprocentowanie oraz RRSO. O ile ten pierwszy parametr często wynosi 0%, ponieważ jest to wykorzystywane przy promocji marki, tak RRSO w większości ofert bywa absurdalnie wysokie. Pamiętajmy zatem, iż najlepsze pożyczki na 12 miesięcy to takie, gdzie ten wskaźnik nie przekracza 60%.

Jak złożyć wniosek o pożyczki na 12 miesięcy? Krok po kroku

Mamy nadzieję, że przedstawione powyżej rady sprawią, iż dobra pożyczka na 12 miesięcy szybko znajdzie się w zasięgu Twoich rąk. Jednak, aby cała procedura mogła zakończyć się sukcesem, musisz wiedzieć, jak poprawnie złożyć wniosek o wsparcie finansowe. Prezentujemy etapy aplikacji krok po kroku!

Niezależnie od tego, czy przy wyszukiwaniu ofert korzystasz tylko z przeglądarki, czy wykorzystujesz do tego porównywarki kredytów tj. Comparer, musisz zacząć od przejścia do witryny danego pożyczkodawcy. Na stronie głównej upewnisz się, czy pożyczka na 12 miesięcy rzeczywiście jest tam możliwa i przystąpisz do składania aplikacji. Jak to dokładnie wygląda?

Najczęściej jeszcze na stronie głównej, nowy klient proszony jest o podanie interesującej go kwoty i czasu spłaty pożyczki. Po uzyskaniu tych danych system przekierowuje użytkownika do formularza aplikacyjnego, który należy uzupełnić, aby pożyczka online na 12 miesięcy była w ogóle możliwa. O jakie dane zostaniemy poproszeni?

Bez obaw – szybka pożyczka na 12 miesięcy wymaga niewielu formalności. W aplikacji najczęściej pytani jesteśmy wyłącznie o podstawowe dane osobowe, a także podanie numeru konta bankowego, numeru telefonu czy adresu e-mail. Rzadziej wymagane są oświadczenia o zarobkach lub miesięcznych wydatkach. Jeżeli jednak wybrany przez Ciebie pożyczkodawca oczekuje takich danych, nie rezygnuj z aplikacji i zadeklaruj prawdziwe informacje. Współcześnie wiele firm, w których pożyczka na 12 miesięcy bez zaświadczeń jest możliwa, akceptuje różne źródła dochodu.

Po uzupełnieniu formularza aplikacyjnego po Twojej stronie pozostaje tylko jedna kwestia, aby procedura ruszyła. Chodzi mianowicie o potwierdzenie tożsamości. Parabank musi upewnić się, że jesteś osobą, za którą się podajesz, dlatego poprosi Cię o wykonanie symbolicznego przelewu lub wpisaniu kodu, który zostanie przesłany SMS-em. Gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie, aplikacja wpływa do pożyczkodawcy, który ocenia, czy pożyczka na 12 miesięcy online przysługuje wnioskującemu.

Sprawdź szczegółowe informacje w artykule: Pożyczki na oświadczenie — sposób na wsparcie przy nagłych wydatkach

pożyczki na 12 miesięcy

Szybka pożyczka na 12 miesięcy – czym się wyróżnia?

Jeśli zależy Ci, aby procedura pożyczkowa przebiegła szybko, najlepsza będzie pożyczka na 12 miesięcy bez zaświadczeń. Czym wyróżnia się taka oferta i dlaczego warto z niej skorzystać? Prezentujemy najważniejsze informacje.

Obecnie większość firm oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki. Wyróżnia je możliwość aplikowania online, bez konieczności wychodzenia z domu. Najczęściej nie wymaga się także żadnych szczegółowych zaświadczeń czy dokumentów. Niezależnie więc, czy interesuje nas pożyczka 1000 zł na 12 miesięcy, czy większa, warto skorzystać z błyskawicznej aplikacji i cieszyć się dodatkowymi środkami jak najprędzej.

Jak wybrać najlepszą pożyczkę na rok?

Wiesz już co wyróżnia szybkie pożyczki. Jak wybrać tę najlepszą? Poznaj kilka sprawdzonych wskazówek, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Po pierwsze przemyśl, jaki produkt Cię interesuje. Jeżeli jest to np. pożyczka 1000 zł na 12 miesięcy, koniecznie upewnij się, że firma proponuje niskie oprocentowanie. W innym wypadku, w momencie płatności pierwszej raty, nieprzyjemnie zaskoczy Cię konieczność uiszczenia dodatkowych opłat. Oprócz kwestii związanych z finansami dowiedz się też, czy Twój pożyczkodawca jest komunikatywny. W przypadku gdy kontakt jest utrudniony, dobrze przemyśl podpisanie umowy z wybraną instytucją.

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułem: TOP 4 Najlepsze pożyczki ratalne - ranking listopad

pożyczki na 12 miesięcy

Podsumowanie: Pożyczka online na 12 miesięcy – to musisz wiedzieć!

Mamy nadzieję, że niniejszy artykuł okazał się dla Ciebie pomocny i teraz niezależnie od tego, czy interesuje Cię pożyczka 1000 zł na 12 miesięcy, czy większe świadczenie, wiesz, jak dobrze aplikować o wsparcie. Kończąc, przypominamy kilka najważniejszych kwestii. O czym musisz pamiętać?

Przed podpisaniem umowy o pożyczkę kluczowe jest sprawdzenie:

  • proponowanego oprocentowania,

  • RRSO,

  • zapisów dotyczących opłat dodatkowych,

  • responsywności marki,

  • opinii byłych klientów i pracowników o marce.

Życzymy Ci powodzenia w szukaniu najlepszej oferty dla siebie, a po więcej interesujących wskazówek z zakresu finansów zapraszamy na naszego bloga Comparer.pl

Inne wpisy
Najszybsza pożyczka online - kiedy liczy się czas ...
najszybsza pożyczka online
Dlaczego warto wybrać pożyczki na dowód na raty?
pożyczki na dowód na raty
Chwilówka na już przez internet - czy i kiedy to m...
chwilówka na już przez internet
Pożyczki prywatne online – czy to bezpieczne?
pożyczki prywatne online
Pożyczka internetowa na raty – wygodne rozwiązanie...
pożyczka internetowa na raty
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności