Comparer

Czy mBank ma najlepsze konto osobiste dla młodych?

mbank konto dla młodych
1/1/2023

Jak ranking kont bankowych Comparer.pl ocenia konto młodzieżowe mBank?

W obecnych czasach liczy się każda złotówka. Warto wziąć to pod uwagę również w trakcie szukania najlepszego konta osobistego. Wiele banków pobiera bowiem od klientów liczne opłaty za prowadzenie rachunku i podstawowe operacje. Na szczęście na rynku funkcjonują także instytucje, które mogą pochwalić się o wiele korzystniejszą propozycją. Należy do nich m.in. mBank. Dlaczego dobrym wyborem będzie konto osobiste mBank? Jakie oferuje mBank opłaty osobiste? Opinie naszych ekspertów pomogą Ci znaleźć odpowiedź. Sprawdzamy ranking kont bankowych przygotowany przez naszych ekspertów! W niniejszym artykule zaprezentujemy Ci wszystkie najważniejsze korzyści płynące z posiadania rachunku dla klientów indywidualnych w tej instytucji.

MBank konto dla młodych — opinie

Comparer.pl pomaga osobom niezorientowanym w świecie finansów, wybierać odpowiednie i bezpieczne produkty bankowe. Eksperci marki na bieżąco aktualizują więc ranking kont bankowych dostępny na stronie internetowej porównywarki, aby obserwatorzy mogli łatwo i szybko rozpoznać, którym instytucjom warto ufać. Jak porównanie kont bankowych Comparer.pl ocenia eKonto możliwości z mBanku?

Na wstępie należy zauważyć, że mBank posiada więcej niż jeden typ eKonta, z czego aż 3 jego rodzaje znalazły się w TOP 10 rankingu Comparer.pl. Oznacza to, że sama instytucja cieszy się dużym szacunkiem na rynku, a także na bieżąco dba o rozwój swojej linii produktowej. Które miejsce porównanie kont bankowych naszej porównywarki przyznało natomiast eKontu możliwości dla młodych?

Jakie jest najlepsze konto osobiste dla młodych?

Omawiany w niniejszym artykule produkt znalazł się na 8 miejscu, za eKontem z zyskiem do 450 zł oraz eKontem z oszczędzaniem do 8%. Ofertę wyróżniono, ponieważ cechuje ją duża dostępność, ekonomiczność oraz możliwość otrzymania premii pieniężnej. Jakie dokładnie parametry ma eKonto możliwości dla młodych? Sprawdzamy!

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi opiniami produktów:

Zalety eKonto dla młodych mBank - opinie

Wśród zalet, jakie podkreślają klienci, pojawia się przede wszystkim współpraca z wiarygodnymi i sprawdzonymi instytucjami. Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego dobrym wyborem będzie konto młodzieżowe mBank, opinie o elastyczności oraz technologiach zastosowanych na platformie powinny Cię przekonać.

Kiedy czytamy opinie mBank konto dla młodych, możemy również zauważyć wykorzystanie najnowszych technologii, które zapewniają dyskrecję, szybkość oraz bezpieczeństwo. Ponadto firma zapewnia transparentne warunki.

Konto dla młodych mBank to także niezwykłe możliwości. Dzięki cyfryzacji konto w banku możemy założyć dziś za pomocą kilku kliknięć. Więcej czasu poświęcamy na wybór odpowiedniego produktu dla nas. Opisujemy ofertę konta dla młodych mBank krok po kroku, abyś mógł/mogła sprawdzić, czy to propozycja dla Ciebie!

Jak sama nazwa wskazuje, eKonto możliwości dla młodych, przeznaczone jest dla osób, które niedawno stały się pełnoletnie. Z produktu skorzystać mogą bowiem osoby pomiędzy 18 a 24 rokiem życia. Ta cezura jest kluczowa, ponieważ to właśnie dzięki młodemu wiekowi posiadacze tego typu konta zwolnieni są z kilku uciążliwych opłat. Jakie darmowe elementy mBank oferuje młodzieży? Należą do nich:

 • otwarcie i prowadzenie konta dla młodych mBank,

 • wysyłka karty płatniczej ze zdjęciem właściciela,

 • szybkie przelewy mobilne,

 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Pobierając aplikację mobilną masz możliwość:

 • rozliczać się szybko ze znajomymi – robisz przelewy na numer telefonu;

 • logujesz się bezpiecznie odciskiem palca;

 • płacisz BLIKIEM w internecie;

 • płacisz telefonem… a nawet zegarkiem;

 • zablokujesz tymczasowo kartę, jeśli nie możesz jej znaleźć.

Założenie konta dla młodych mBank jest więc idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy lubią zaoszczędzić i przeznaczyć określone środki na inne cele związane np. z edukacją lub rozrywką.

Co ciekawe, wielu zainteresowanych uznaje propozycję mBanku za najlepsze konto osobiste dlatego, iż instytucja oprócz podstawowych elementów umożliwia także zdobycie korzystnej premii pieniężnej. Ile ona wynosi i co trzeba zrobić, aby ją otrzymać? Prezentujemy warunki.

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepsze konto bankowe? Sprawdź poniższe artykuły:

Najlepsze konto dla młodych mBank?Prezentujemy warunki premii

Czy premia pieniężna sprawia, że dany produkt bankowy to najlepsze konto osobiste? Na to pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ dla jednych będzie to kluczowy parametr, a dla innych jedynie miły dodatek. Ważne jest także, na jakich warunkach przyznawany jest bonus. Opisujemy system premiowy na wirtualnym koncie dla młodych mBank!

Wiele banków przyciąga dziś nowych klientów dzięki bonusom i premiom. Niektóre instytucje oferują zniżki, inne dodatkowe funkcjonalności za free, a jeszcze kolejne po prostu pieniądze. eKonto możliwości dla młodych zalicza się do tej trzeciej kategorii, co oznacza, że po założeniu konta w mBank mamy szansę uzyskać do 350 zł!

Niestety bank nie przelewa nam pieniędzy na konto za samo otwarcie rachunku. Istnieje kilka warunków, które klient musi spełnić, aby premia była możliwa. Bank pragnie zaktywizować napływające osoby do korzystania z różnych ułatwień tj. np. płatności mobilne, przelewy BLIK czy otwieranie rachunku z uwierzytelnieniem przez selfie lub e-dowód. Jeśli zdecydujemy się, na którąś z wyżej przytoczonych aktywności, mBank nagrodzi nas premią pieniężną. Ile możemy otrzymać?

 1. za płatności telefonem = 20 zł

 2. za przelewy na numer telefonu = 20 zł

 3. za aktywny cel oszczędnościowy= 20 zł

 4. dodatkowa premia za spełnienie trzech powyższych warunków = 140 zł

 5. za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód = 150 zł.

Czy konto mBank dla młodych z zyskiem to najlepsze konto osobiste na przeznaczone dla osób poniżej 26. roku życia? Ocenia Comparer.pl!

Podsumowując, można stwierdzić, że mBank skupia się na wdrażaniu do swoich usług wszelkich nowinek technologicznych i ułatwień. Widzimy to przede wszystkim w linii produktowej eKonto. Czy wariant tego rachunku to najlepsze konto osobiste dla osób młodych w Polsce? Oceniamy.

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy dany produkt to najlepsze konto osobiste na rynku, ponieważ każdy z nas ma inne preferencje i wymagania. Musimy natomiast przyznać, że w zestawieniu z konkurencyjnymi ofertami, propozycja konta dla młodych mBank i jest naprawdę interesująca.

Po pierwsze, docenić należy, że bank wyciąga dłoń do młodych osób i ułatwia im prowadzenie rachunku dzięki licznym zwolnieniom z podstawowych opłat. Po drugie natomiast system premiowy mBanku jest dobrze przemyślany i klarowny. Młodzież zapewne chętniej niż starsze osoby preferuje założenie rachunku np. przez selfie lub płacić za usługi mobilnie, dzięki czemu polityka banku przyczynia się do rozwoju sektora fin-tech.

Przechowywanie haseł do bankowości internetowej w managerze haseł urządzenia mobilnego pozwoli:

 • wygenerować bezpieczne, skomplikowane hasło zaproponowane przez algorytmy aplikacji,

zapamiętać hasło,

 • uzupełniać automatycznie login i hasło na stronie Twojego banku, sprawdzając przy okazji czy nie jest fałszywa.

 • Wybranie banku, który pozwala szybko zmieniać ustawienie limitów na karcie płatniczej.

Rodzaje limitów:

 • dzienny kwotowy na każdy z rodzajów transakcji kartowej,

 • miesięczny kwotowy na każdy z rodzajów transakcji kartowej,

 • dzienny limit ilościowy na każdy rodzaj transakcji kartowej,

 • kwotowy limit pojedynczej transakcji w bankowości mobilnej,

 • maksymalna dzienna ilość transakcji w bankowości mobilnej,

 • dzienny limit kwotowy w serwisie transakcyjnym.

Dodatkowo niektóre banki umożliwiają wyłączenie na karcie płatniczej transakcji zbliżeniowych lub transakcji zagranicznych, jeśli nie zamierzasz z nich korzystać. Pamiętaj, że nie warto ustawiać zbyt dużych limitów transakcji bankowych, ponieważ dla przestępcy może to być świetna okazja na dokonanie kradzieży. Przeczytaj o tym w naszym rankingu kont osobistych.

Dlaczego porównywanie kont osobistych jest dobrym pomysłem?

1. Posiadanie najlepszego konta osobistego to ułatwienie sobie życia i funkcjonowania we współczesnych realiach. Noszenie w portfelu dużej sumy gotówki jest nie tylko mało praktyczne, ale również niebezpieczne. Konto w dobrym banku to gwarancja bezpieczeństwa.

2. Najlepsze konto osobiste to również korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań: błyskawiczne płatności mobilne, ciekawe funkcje aplikacji, nieszablonowe połączenie internetowej bankowości z innymi obszarami życia... – to tylko niektóre zalety, które wskazuje ranking najlepszy kont bankowych.

3. Samo otwarcie najlepszego konta osobistego niekoniecznie sprawdzi się w kontekście oszczędzenia środków finansowych. Jednak jego posiadanie może zapewnić Ci dostęp do nowoczesnych produktów oszczędnościowych banku. Jak wybrać te korzystne opcje? W uzyskaniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci nasz ranking najlepszy kont bankowych!

mBank konto dla młodych – opinie naszych specjalistów

Jak na swojej platformie informuje mBank, konto dla młodych z zyskiem do 450 zł to najlepsze konto osobiste dla osób, które chcą otworzyć nowy rachunek, a przy okazji otrzymać bonus. Co wchodzi w podstawowy zakres oferty? Pierwszą, klasyczną rzeczą jest darmowe otwarcie i prowadzenie konta. Ciekawsza pozycja to natomiast możliwość wykonywania transakcji płatniczych przy użyciu karty za 0 zł. W tym kontekście należy jednak pamiętać, iż aby nie uiszczać prowizji, trzeba zadbać o wartość zakupów bezgotówkowych na poziomie minimum 350 zł miesięcznie.

Współcześnie wzrasta popularność trendu na oszczędzanie. Firma mBank zauważa to i ubogaca swoją ofertę o atrakcyjne oprocentowanie. Teraz, podczas zakładania darmowego konta osobistego w tym banku, możemy liczyć na 6.5% w ramach rachunku oszczędnościowego „Moje Cele”. W kontekście rosnącej inflacji jest to duży atut omawianej oferty, który sprawia, że konto mBank dla młodych jest wyróżniane przez niemal każdy ranking kont osobistych.

W związku z powyższymi wnioskami uznajemy, że przygotowany przez Comparer.pl ranking kont bankowych zdecydowanie zyskuje, dzięki obecności eKonta możliwości na tej liście. Uważamy, że jest to oferta godna uwagi, a sam bank ma nasze zaufanie. Propozycji „eKonto możliwości dla młodych z promocją” przyznajemy więc satysfakcjonującą notę: 4.6/5 punktów. Gratulujemy!

Inne wpisy
Najszybsza pożyczka online - kiedy liczy się czas ...
najszybsza pożyczka online
Dlaczego warto wybrać pożyczki na dowód na raty?
pożyczki na dowód na raty
Chwilówka na już przez internet - czy i kiedy to m...
chwilówka na już przez internet
Pożyczki prywatne online – czy to bezpieczne?
pożyczki prywatne online
Pożyczka internetowa na raty – wygodne rozwiązanie...
pożyczka internetowa na raty
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności