Comparer

Czy mBank ma najlepsze konto osobiste dla młodych?

Czy mBank ma najlepsze konto dla młodych ludzi?
1/1/2023

Jak ranking kont bankowych Comparer.pl ocenia ofertę mBank?

Każdy młody człowiek pragnie mieć kontrolę nad własnymi finansami. Do tego niezbędne jest posiadanie konta osobistego. Choć założenie rachunku indywidualnego nie wiąże się dziś z dużym wyzwaniem, trudniejsze jest dokonanie wyboru, jakiej instytucji chcemy powierzyć nasze środki. Porównywarka kont osobistych Comparer.pl regularnie przygotowuje ranking kont bankowych i sprawdza, które oferty są godne uwagi. Dziś pod lupę bierzemy firmę mBank i eKonto możliwości dla młodych. Zapraszamy do lektury.

Porównanie kont bankowych a eKonto możliwości

Comparer.pl pomaga osobom niezorientowanym w świecie finansów, wybierać odpowiednie i bezpieczne produkty bankowe. Eksperci marki na bieżąco aktualizują więc ranking kont bankowych dostępny na stronie internetowej porównywarki, aby obserwatorzy mogli łatwo i szybko rozpoznać, którym instytucjom warto ufać. Jak porównanie kont bankowych Comparer.pl ocenia eKonto możliwości z mBanku?

Na wstępie należy zauważyć, że mBank posiada więcej niż jeden typ eKonta, z czego aż 3 jego rodzaje znalazły się w TOP 10 rankingu Comparer.pl. Oznacza to, że sama instytucja cieszy się dużym szacunkiem na rynku, a także na bieżąco dba o rozwój swojej linii produktowej. Które miejsce porównanie kont bankowych naszej porównywarki przyznało natomiast eKontu możliwości dla młodych?

Jakie jest najlepsze konto osobiste dla młodych?

Omawiany w niniejszym artykule produkt znalazł się na 8 miejscu, za eKontem z zyskiem do 450 zł oraz eKontem z oszczędzaniem do 8%. Ofertę wyróżniono, ponieważ cechuje ją duża dostępność, ekonomiczność oraz możliwość otrzymania premii pieniężnej. Jakie dokładnie parametry ma eKonto możliwości dla młodych? Sprawdzamy!

Konto osobiste przez internet w mBanku – eKonto możliwość dla młodych

Dzięki cyfryzacji konto w banku możemy założyć dziś za pomocą kilku kliknięć. Więcej czasu poświęcamy na wybór odpowiedniego produktu dla nas. Opisujemy ofertę eKonto możliwości dla młodych krok po kroku, abyś mógł/mogła sprawdzić, czy to propozycja dla Ciebie!

Jak sama nazwa wskazuje, eKonto możliwości dla młodych, przeznaczone jest dla osób, które niedawno stały się pełnoletnie. Z produktu skorzystać mogą bowiem osoby pomiędzy 18 a 24 rokiem życia. Ta cezura jest kluczowa, ponieważ to właśnie dzięki młodemu wiekowi posiadacze tego typu konta zwolnieni są z kilku uciążliwych opłat. Jakie darmowe elementy mBank oferuje młodzieży? Należą do nich:

  • otwarcie i prowadzenie konta,

  • wysyłka karty płatniczej ze zdjęciem właściciela,

  • szybkie przelewy mobilne,

  • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Założenie eKonta możliwości dla młodych jest więc idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy lubią zaoszczędzić i przeznaczyć określone środki na inne cele związane np. z edukacją lub rozrywką. Co ciekawe, wielu zainteresowanych uznaje propozycję mBanku za najlepsze konto osobiste dlatego, iż instytucja oprócz podstawowych elementów umożliwia także zdobycie korzystnej premii pieniężnej. Ile ona wynosi i co trzeba zrobić, aby ją otrzymać? Prezentujemy warunki.

Najlepsze konto osobiste dla młodych w mBanku? Prezentujemy warunki premii.

Czy premia pieniężna sprawia, że dany produkt bankowy to najlepsze konto osobiste? Na to pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ dla jednych będzie to kluczowy parametr, a dla innych jedynie miły dodatek. Ważne jest także, na jakich warunkach przyznawany jest bonus. Opisujemy system premiowy przy eKoncie możliwości!

Czy ranking kont bankowych w Comparer.pl uwzględnia mBank?

Wiele banków przyciąga dziś nowych klientów dzięki bonusom i premiom. Niektóre instytucje oferują zniżki, inne dodatkowe funkcjonalności za free, a jeszcze kolejne po prostu pieniądze. eKonto możliwości dla młodych zalicza się do tej trzeciej kategorii, co oznacza, że po założeniu konta w mBank mamy szansę uzyskać do 350 zł!

Niestety bank nie przelewa nam pieniędzy na konto za samo otwarcie rachunku. Istnieje kilka warunków, które klient musi spełnić, aby premia była możliwa. Bank pragnie zaktywizować napływające osoby do korzystania z różnych ułatwień tj. np. płatności mobilne, przelewy BLIK czy otwieranie rachunku z uwierzytelnieniem przez selfie lub e-dowód. Jeśli zdecydujemy się, na którąś z wyżej przytoczonych aktywności, mBank nagrodzi nas premią pieniężną. Ile możemy otrzymać?

  1. za płatności telefonem = 20 zł

  2. za przelewy na numer telefonu = 20 zł

  3. za aktywny cel oszczędnościowy= 20 zł

  4. dodatkowa premia za spełnienie trzech powyższych warunków = 140 zł

  5. za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód = 150 zł.

Czy eKonto z zyskiem to najlepsze konto osobiste na rynku dla młodych? Ocenia Comparer.pl!

Podsumowując można stwierdzić, że mBank skupia się na wdrażaniu do swoich usług wszelkich nowinek technologicznych i ułatwień. Widzimy to przede wszystkim w linii produktowej eKonto. Czy wariant tego rachunku to najlepsze konto osobiste dla osób młodych w Polsce? Oceniamy.

Jakie jest konto osobiste dla młodych w mBanku?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy dany produkt to najlepsze konto osobiste na rynku, ponieważ każdy z nas ma inne preferencje i wymagania. Musimy natomiast przyznać, że w zestawieniu z konkurencyjnymi ofertami, propozycja eKonta możliwości jest naprawdę interesująca. Po pierwsze, docenić należy, że bank wyciąga dłoń do młodych osób i ułatwia im prowadzenie rachunku dzięki licznym zwolnieniom z podstawowych opłat. Po drugie natomiast system premiowy mBanku jest dobrze przemyślany i klarowny. Młodzież zapewne chętniej niż starsze osoby, zechce założyć rachunek np. przez selfie lub płacić za usługi mobilnie, dzięki czemu polityka banku przyczynia się do rozwoju sektora fin-tech.

W związku z powyższymi wnioskami uznajemy, że przygotowany przez Comparer.pl ranking kont bankowych zdecydowanie zyskuje, dzięki obecności eKonta możliwości na tej liście. Uważamy, że jest to oferta godna uwagi, a sam bank ma nasze zaufanie. Propozycji „eKonto możliwości dla młodych z promocją” przyznajemy więc satysfakcjonującą notę: 4.6/5 punktów. Gratulujemy!

Inne wpisy
Kredyty ratalne pozabankowe a ustawa antylichwiars...
kredyty ratalne pozabankowe
Najtańsze pożyczki długoterminowe – czy na pewno? ...
najtańsze pożyczki ratalne
Czy i kiedy wcześniejsza spłata pożyczki pozabanko...
wcześniejsza spłata pożyczki pozabankowej
Pożyczka 1000 zł na raty: na co i dlaczego Polacy ...
pożyczka 1000 zł na raty
FAQ: Raty 0 procent przez internet — na czym poleg...
raty 0 procent przez internet
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności