Comparer

Jak porównanie kont bankowych Comparer.pl przedstawia ofertę Santander dla młodych?

konto dla młodych santander opinie
1/5/2023

Oceniamy propozycję Santander — konto dla młodych osób!

Niedawno mieliśmy przyjemność przyjrzeć się ofercie mBanku dla młodych. Recenzja produktu wypadła bardzo korzystnie. Czy propozycja Santander również zostanie odebrana tak pozytywnie? Cały proces wypełniania wniosku odbywa się online, dlatego nie musisz martwić się brakiem czasu. Dlaczego dobrym wyborem będzie konto młodzieżowe Santander? Opinie naszych ekspertów pomogą Ci znaleźć odpowiedź. Sprawdzamy ranking kont bankowych przygotowany przez naszych ekspertów!

Porównanie kont bankowych Comparer.pl a propozycja Santander

Niemal każdy bank posiada obecnie oddzielną propozycję, przeznaczą dla najmłodszej grupy wiekowej. Oprócz kont juniorskich, które założyć mogą nieletnim dzieciom rodzice, popularność zyskują tzw. konta dla młodych. Santander dobrze o tym wie, dlatego również ta marka zdecydowała się na uwzględnienie w swojej linii produktowej „Konto, Jakie Chcę” wariant dla młodych dorosłych. Jak ta opcja wypada w zestawieniu z konkurencyjnymi ofertami?

Porównywarka kont bankowych to niezwykłe ułatwienie, w przypadku wyboru najlepszego konta osobistego. Bez względu na to, czy poszukujesz pierwszego rachunku, najbardziej dopasowanego do Twoich potrzeb konta głównego, najlepszej oferty na wakacyjny wyjazd lub chcesz otrzymać premię za otwarcie nowego konta – ranking najlepszych konto osobistych jest przeznaczony dla Ciebie. Zatrzymaj się i poświęć kilka minut, aby założyć najlepsze konto osobiste. Dodatkowo szanujemy Twój cenny czas – wszystkie informacje o kontach osobistych monitorujemy każdego dnia i na bieżąco aktualizujemy najnowsze dane.

Eksperci Comparer.pl przyjrzeli się wielu ofertom kont osobistych i stworzyli konkretny i krótki ranking kont bankowych, z którego wynika, że propozycja Santander – konto dla młodych jest dobra i rzetelna. Konto, Jakie Chcę dla młodzieży, znajduje się bowiem w TOP 10 tego zestawienia. Dziś wyjaśnimy, co sprawiło, że produkt zasłużył na tak duże wyróżnienie ze strony naszej porównywarki kont osobistych. Zapraszamy do lektury!

Najlepsze konto osobiste dla młodych w Santander

Jakie parametry ma najlepsze konto dla młodych Santander? Opinie naszych ekspertów

Jak wygląda tworzony przez nas ranking kont osobistych? Comparer.pl to innowacyjna platforma, która pomoże Ci wybrać najlepsze konto osobiste, z którego na pewno będziesz zadowolony.

Aby móc ocenić poziom propozycji banku Santander, kluczowe jest zbadanie parametrów oferty. Czym charakteryzuje się konto dla młodych Santander w tym przypadku? Wyjaśniamy wszystkie interesujące kwestie! Wiemy już, że konto dla młodych Santander jest wysoko oceniane przez specjalistów. Dzieje się tak za sprawą wielu korzystnych elementów, które zawiera oferta. Po pierwsze należy wspomnieć, że otwarcie rachunku w tym banku jest zupełnie bezpłatne. O koszty późniejszego prowadzenia konta także nie musimy się martwić!

Dodatkowo kusi atrakcyjne oprocentowanie lokaty mobilnej, które wynosi aż 6,25%, co w dzisiejszych realiach gospodarczych jest naprawdę korzystną opcją. Wśród zalet, jakie podkreślają klienci, pojawia się przede wszystkim współpraca z wiarygodną i sprawdzoną instytucją. Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego dobrym wyborem będzie Santander – konto dla młodych, opinie o elastyczności oraz technologiach zastosowanych na platformie powinny Cię przekonać.

Ponadto uwagę przyciąga także obietnica otrzymania vouchery Sodexo o wartości 100 zł za samo założenie konta dla młodych Santander. Każdy nowy klient może również liczyć na ewentualną premię pieniężną do kwoty 300 zł. Aby pieniądze znalazły się jednak w naszym zasięgu, musimy spełnić kilka prostych warunków.

Kiedy czytamy opinie Santander – konto dla młodych, możemy również zauważyć wykorzystanie najnowszych technologii, które zapewniają dyskrecję, szybkość oraz bezpieczeństwo. Ponadto bank zapewnia transparentne warunki współpracy.

Sprawdź także poniższe wskazówki:

Konto młodzieżowe Santander – premia

Obserwatorzy Comparer.pl najczęściej zadają pytania o to, w jaki sposób zdobyć bonusy lub premie dostępne przy zakładaniu konta bankowego online. Fakt ten nie dziwi, ponieważ trudno oprzeć się wizji uzyskania dodatkowych środków niemal bez wysiłku. Jak system premiowy wygląda przy koncie młodzieżowym Santander? Wyjaśniamy krok po kroku.

Przy zakładaniu konta dla młodych Santander mamy dostęp do dwóch bonusów – vouchery Sodexo oraz premii pieniężnej. Rozpocznijmy zatem od objaśnienia, w jaki sposób otrzymać pierwszy z nich.

 • złóż wniosek o konto wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online wyrażając w nim wszystkie wymagane zgody i zarejestruj się w promocji, wypełniając poniższy formularz.

 • podpisz umowę konto dla młodych Santander o te produkty na podstawie złożonego wniosku.

 • W każdym z 5 wskazanych miesięcy wykonaj min. 3 przelewy w aplikacji Santander mobile.

Jeśli natomiast chodzi o uzyskanie dodatkowych 300 zł, będzie ono możliwe, gdy:

 • złożysz wniosek o konto i kartę debetową i usługi Santander online i wyrazisz wszystkie wymagane zgody, a do określonej daty podpiszesz umowę o te produkty;

 • w określonym terminie na Twoje konto wpłynie łącznie co najmniej 1000 zł.

 • zapłacisz m.in. raz kartą debetową na kwotę co najmniej 10 zł każda;

 • m.in. raz zalogujesz się do aplikacji Santander mobile.

Nie musisz martwić się wizytami w placówce czy dostarczaniem dodatkowych dokumentów. Jak złożyć wniosek Santander – konto dla młodych? Opinie klientów mówią wszystko – to nic skomplikowanego!

Wszelkie szczegóły promocji konto dla młodych Santander możesz natomiast znaleźć na stronie banku oraz w regulaminie promocji, który zamieszczony został także przez Comparer, w miejscu, gdzie widnieje ranking kont bankowych.

Jakie jest najlepsze konto dla młodych sprawdza Comparer.pl

Dlaczego warto wykonać porównanie kont bankowych?

Dlaczego porównywanie kont osobistych jest dobrym pomysłem?

Posiadanie najlepszego konta osobistego to ułatwienie sobie życia i funkcjonowania we współczesnych realiach. Noszenie w portfelu dużej sumy gotówki jest nie tylko mało praktyczne, ale również niebezpieczne. Konto w dobrym banku to gwarancja bezpieczeństwa.

Najlepsze konto osobiste to również korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań: błyskawiczne płatności mobilne, ciekawe funkcje aplikacji, nieszablonowe połączenie internetowej bankowości z innymi obszarami życia... – to tylko niektóre zalety, które wskazuje ranking najlepszy kont bankowych.

Samo otwarcie najlepszego konta osobistego niekoniecznie sprawdzi się w kontekście oszczędzenia środków finansowych. Jednak jego posiadanie może zapewnić Ci dostęp do nowoczesnych produktów oszczędnościowych banku. Jak wybrać te korzystne opcje? W uzyskaniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci nasz ranking najlepszy kont bankowych!

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi opiniami produktów:

Santander — konto dla młodych to dobry wybór? Pomoże Ci nasz ranking najlepszy kont bankowych!

Wiesz już, jakie podstawowe, darmowe opcje oferuje Santander, a także orientujesz się, na jakich warunkach bank przyznaje kuszące bonusy. Pora ustalić, jak dokładnie przebiega proces zakładania rachunku indywidualnego w tej instytucji. Zapraszamy do uważnej lektury.

Po pierwsze konieczne będzie wejście w ranking kont bankowych Comparer.pl i kliknięcie przycisk „złóż wniosek” obok interesującej nas oferty.

Kolejno zostaniemy przeniesieni na stronę banku, gdzie wyświetli nam się formularz aplikacyjny.

Po wypełnieniu wniosku naszymi danymi osobowymi i kluczowymi informacjami, o które zapyta algorytm, konieczne będzie potwierdzenie tożsamości. Wniosek online zawarty przez kuriera, weryfikację video, przelew weryfikacyjny, biometrię – wykonanie zdjęcia swojej twarzy oraz dowodu osobistego – lub kod SMS.

Jakie dokumenty będą Ci potrzebne do otwarcia konta bankowego? Będziesz musiał podać takie informacje jak:

 • imię i nazwisko,

 • państwo,

 • datę i miejsce urodzenia,

 • PESEL,

 • nr i datę ważności dokumentu,

 • adres,

 • dane kontaktowe – adres poczty e-mail, numer telefonu.

Gdy zweryfikujemy nasze dane, poczekajmy na kontakt ze strony banku. Wkrótce zadzwoni do nas konsultant i poinformuje o pomyślnym otwarciu konta oraz przyznanym nam loginie i zabezpieczeniach.

Osoby otwierające konto osobiste muszą liczyć się z jedną, ale najważniejszą zasadą – produkt nie jest całkowicie pozbawiony opłat. Od tej reguły są oczywiście pewne wyjątki np. w przypadku spełnienia niektórych warunków prowadzenie rachunku oraz korzystanie z karty jest darmowe. Jednak standardem są regularne, pobierane każdego miesiąca opłaty, których niestety nie można unikać – zwykle nie są to duże kwoty, zamykają się w obrębie kilkunastu złotych.

Należą do nich:

 • opłaty za przelewy,

 • prowizje od wypłat z bankomatów nienależących do banku macierzystego,

 • koszty operacji zlecanych w oddziale.

Jak zatem widzisz, cały proces zakładania rachunku bankowego przez internet jest naprawdę banalnie prosty. W razie problemów możesz natomiast z łatwością uzyskać pomoc m.in. na infolinii Santander lub kontaktując się z Comparer.pl. Powodzenia!

Czy opłaca się założyć Konto Jakie Chcę dla Młodych - ocenia Comparer.pl

Jak Comparer.pl ocenia bank Santander – konto dla młodych

Po przeanalizowaniu najważniejszych kwestii pora ocenić bank Santander – konto dla młodych. Czy produkt rzeczywiście zasługuje na wysokie miejsce w porównaniu kont bankowych? Podsumujmy.

Choć konto dla młodych Santander wyprzedzają niektóre oferty skierowane do młodych np. od firmy mBank czy Alior Bank, należy przyznać, że produkt proponowany przez omawiany w niniejszej recenzji bank, również utrzymuje wysoki poziom jakości i bezpieczeństwa. Firma oferuje kilka darmowych opcji, a także atrakcyjne bonusy, które klienci mogą uzyskać w szybki sposób.

Dzięki takim promocjom instytucja promuje natomiast nowoczesne, cyfrowe rozwiązania, które przyczynią się do rozwoju sektora bankowego. W związku z powyższym uważamy, że konto dla młodych Santander zasługuje na miejsce w TOP 10 rankingu Comparer.pl i przyznajemy mu wysoką pulę punktów: 4.6/5. Rankingi kont osobistych uznają, że najważniejsze znaczenie mają opłaty. Te przecież dotyczą każdego użytkownika konta bankowego.

Inne wpisy
Najszybsza pożyczka online - kiedy liczy się czas ...
najszybsza pożyczka online
Dlaczego warto wybrać pożyczki na dowód na raty?
pożyczki na dowód na raty
Chwilówka na już przez internet - czy i kiedy to m...
chwilówka na już przez internet
Pożyczki prywatne online – czy to bezpieczne?
pożyczki prywatne online
Pożyczka internetowa na raty – wygodne rozwiązanie...
pożyczka internetowa na raty
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności