Comparer

Jak porównanie kont bankowych Comparer.pl przedstawia ofertę Santander dla młodych?

Konto dla młodych Santander - ranking kont bankowych
1/5/2023

Oceniamy propozycję Santander dla młodych osób!

Niedawno mieliśmy przyjemność przyjrzeć się ofercie mBanku dla młodych. Recenzja produktu wypadła bardzo korzystnie. Czy propozycja Santander również zostanie odebrana tak pozytywnie? Sprawdzamy ranking kont bankowych przygotowany przez naszych ekspertów!

Porównanie kont bankowych Comparer.pl a propozycja Santander

Niemal każdy bank posiada obecnie oddzielną propozycję dla najmłodszej grupy wiekowej. Oprócz kont juniorskich, które założyć mogą nieletnim dzieciom rodzice, popularność zyskują tzw. konta dla młodych. Santander dobrze o tym wie, dlatego również ta marka zdecydowała się na uwzględnienie w swojej linii produktowej „Konto Jakie Chcę” wariant dla młodych dorosłych. Jak ta opcja wypada w zestawieniu z konkurencyjnymi ofertami?

Eksperci Comparer.pl przyjrzeli się wielu ofertom kont osobistych i stworzyli konkretny i krótki ranking kont bankowych, z którego wynika, że propozycja Santander jest dobra i rzetelna. Konto Jakie Chcę dla młodzieży znajduje się bowiem w TOP 10 tego zestawienia. Dziś wyjaśnimy co sprawiło, że produkt zasłużył na tak duże wyróżnienie ze strony naszej porównywarki kont osobistych. Zapraszamy do lektury!

Najlepsze konto osobiste dla młodych w Santander

Jakie parametry ma najlepsze konto osobiste dla młodych od Santander?

Aby móc ocenić poziom propozycji banku Santander, kluczowe jest zbadanie parametrów oferty. Czym charakteryzuje się rachunek dla młodzieży w tym przypadku? Wyjaśniamy wszystkie interesujące kwestie!

Wiemy już, że konto dla młodych od Santander jest wysoko oceniane przez specjalistów. Dzieje się tak za sprawą wielu korzystnych elementów, które zawiera oferta. Po pierwsze należy wspomnieć, że otwarcie rachunku w tym banku jest zupełnie bezpłatne. O koszty późniejszego prowadzenia konta także nie musimy się martwić! Dodatkowo kusi atrakcyjne oprocentowanie lokaty mobilnej, które wynosi aż 6,25%, co w dzisiejszych realiach gospodarczych jest naprawdę korzystną opcją.

Ponadto uwagę przyciąga także obietnica otrzymania voucheru Sodexo o wartości 100 zł za samo założenie konta w Santander. Każdy nowy klient może również liczyć na ewentualną premię pieniężną do kwoty 300 zł. Aby pieniądze znalazły się jednak w naszym zasięgu, musimy spełnić kilka prostych warunków.

Konto osobiste przez internet w Santander – premia

Obserwatorzy Comparer.pl najczęściej zadają pytania o to, w jaki sposób zdobyć bonusy lub premie dostępne przy zakładaniu konta bankowego online. Fakt ten nie dziwi, ponieważ trudno oprzeć się wizji uzyskania dodatkowych środków niemal bez wysiłku. Jak system premiowy wygląda przy koncie osobistym w Santander? Wyjaśniamy krok po kroku.

Jakie jest najlepsze konto dla młodych sprawdza Comparer.pl

Przy zakładaniu Konta Jakie Chcę dla Młodych mamy dostęp do dwóch bonusów – voucheru Sodexo oraz premii pieniężnej. Rozpocznijmy zatem od objaśnienia, w jaki sposób otrzymać pierwszy z nich.

 1. złóż wniosek o konto wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online wyrażając w nim wszystkie wymagane zgody i zarejestruj się w promocji wypełniając poniższy formularz.

 2. podpisz umowę o te produkty na podstawie złożonego wniosku.

 3. W każdym z 5 wskazanych miesięcy wykonaj min. 3 przelewy w aplikacji Santander mobile.

Jeśli natomiast chodzi o uzyskanie dodatkowych 300 zł, będzie ono możliwe, gdy:

 1. złożysz wniosek o konto i kartę debetową i usługi Santander online i wyrazisz wszystkie wymagane zgody, a do określonej daty podpiszesz umowę o te produkty,

 2. w określonym terminie na Twoje konto wpłynie łącznie co najmniej 1000 zł.

 3. zapłacisz min. raz kartą debetową na kwotę co najmniej 10 zł każda;

 4. min. raz zalogujesz się do aplikacji Santander mobile.

Wszelkie szczegóły promocji możesz natomiast znaleźć na stronie banku oraz w regulaminie promocji, który zamieszczony został także przez Comparer, w miejscu, gdzie widnieje ranking kont bankowych.

Najlepsze konto osobiste dla młodych w Santander – jak założyć?

Wiesz już, jakie podstawowe, darmowe opcje oferuje Santander, a także orientujesz się, na jakich warunkach bank przyznaje kuszące bonusy. Pora ustalić, jak dokładnie przebiega proces zakładania rachunku indywidualnego w tej instytucji. Zapraszamy do uważnej lektury.

Czy opłaca się założyć Konto Jakie Chcę dla Młodych - ocenia Comparer.pl

 • Po pierwsze konieczne będzie wejście w ranking kont bankowych Comparer.pl i kliknięcie w przycisk „złóż wniosek” obok interesującej nas oferty.

 • Kolejno zostaniemy przeniesieni na stronę banku, gdzie wyświetli nam się formularz aplikacyjny.

 • Po wypełnieniu wniosku naszymi danymi osobowymi i kluczowymi informacjami, o które zapyta algorytm, konieczne będzie potwierdzenie tożsamości.

 • Gdy zweryfikujemy nasze dane, poczekajmy na kontakt ze strony banku. Wkrótce zadzwoni do nas konsultant i poinformuje o pomyślnym otwarciu konta oraz przyznanym nam loginie i zabezpieczeniach.

Jak zatem widzisz, cały proces zakładania rachunku bankowego przez internet jest naprawdę banalnie prosty. W razie problemów możesz natomiast z łatwością uzyskać pomoc m.in. na infolinii Santander lub kontaktując się z Comparer.pl. Powodzenia!

Jak Comparer.pl ocenia Konto Jakie Chcę dla Młodych od Santander?

Po przeanalizowaniu najważniejszych kwestii pora ocenić Konto Jakie Chcę dla Młodych zaprojektowane przez Santander. Czy produkt rzeczywiście zasługuje na wysokie miejsce w porównaniu kont bankowych? Podsumujmy.

Choć Santander wyprzedzają niektóre oferty skierowane do młodych np. od firmy mBank czy Alior Bank, należy przyznać, że produkt proponowany przez omawiany w niniejszej recenzji bank, również utrzymuje wysoki poziom jakości i bezpieczeństwa. Firma oferuje kilka darmowych opcji, a także atrakcyjne bonusy, które klienci mogą uzyskać w szybki sposób. Dzięki takim promocjom instytucja promuje natomiast nowoczesne, cyfrowe rozwiązania, które przyczynią się do rozwoju sektora bankowego. W związku z powyższym uważamy, że Santander zasługuje na miejsce w TOP 10 rankingu Comparer.pl i przyznajemy mu wysoką pulę punktów: 4.6/5.

Inne wpisy
Kredyty ratalne pozabankowe a ustawa antylichwiars...
kredyty ratalne pozabankowe
Najtańsze pożyczki długoterminowe – czy na pewno? ...
najtańsze pożyczki ratalne
Czy i kiedy wcześniejsza spłata pożyczki pozabanko...
wcześniejsza spłata pożyczki pozabankowej
Pożyczka 1000 zł na raty: na co i dlaczego Polacy ...
pożyczka 1000 zł na raty
FAQ: Raty 0 procent przez internet — na czym poleg...
raty 0 procent przez internet
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności