Comparer

Najlepsze konto osobiste? Sprawdź ofertę mBank!

konto osobiste w mbank
9/3/2022

Prezentujemy eKonto z bonem do Allegro w mBank

W obecnych czasach liczy się każda złotówka. Warto wziąć to pod uwagę również w trakcie szukania najlepszego konta osobistego. Wiele banków pobiera bowiem od klientów liczne opłaty za prowadzenie rachunku i podstawowe operacje. Na szczęście na rynku funkcjonują także instytucje, które mogą pochwalić się o wiele korzystniejszą propozycją. Należy do nich m.in. mBank. W niniejszym artykule zaprezentujemy Ci wszystkie najważniejsze korzyści płynące z posiadania rachunku dla klientów indywidualnych w tej instytucji.

Co to jest eKonto z bonem do Allegro

Każda marka pragnie jak najefektywniej zachęcić nowych klientów do skorzystania ze swoich usług. Nie inaczej jest w mBank. Organizacja ta charakteryzuje się jedną z najlepiej skonstruowanych ofert na rynku. Przykładem korzystnej propozycji może być np. eKonto z bonem do Allegro. Dlaczego to się opłaca?

Po pierwsze otwarcie takiego konta kosztuje Cię okrągłe zero. Nie musisz martwić się zatem, czy stać Cię na prowadzenie rachunku w tym banku. Bezpłatne jest również prowadzenie karty płatniczej, o ile w perspektywie miesiąca użyjemy jej do transakcji na minimum 350 zł. Już te dwa parametry brzmią zachęcająco, a to dopiero początek. Zakładając eKonto w mBanku możemy bowiem liczyć nie tylko na bezpłatne usługi, ale nawet zarobić do 650 zł. W jaki sposób?

dlaczego konto osobiste w mbank sie opłaca

Zgarnij do 650 zł za otworzenie eKonta w mBank!

Obecnie w mBank obowiązuje promocja, dzięki której zakładając konto osobiste, możesz liczyć na uzyskanie dodatkowych środków do dowolnej dyspozycji. Instytucja proponuje bon na zakupy w Allegro do 200 zł oraz premię w wysokości 450 zł wpływającą od razu na Twoje konto. Co należy zrobić, aby bonus otrzymać?

Zdobycie pierwszych 100 zł premii jest banalnie proste. Wystarczy, że na konto w ciągu pierwszych 7 dni przelejesz jednorazowo 1000 zł i wykonasz przynajmniej 8 transakcji kartą przed 30 dni. Kolejne 100 zł otrzymasz, gdy procedurę powtórzysz w 2 i 3 miesiącu prowadzenia konta. Jeżeli dodatkowo zdecydujesz się na otworzenie konta osobistego typu junior, bank ponownie przeleje na Twój rachunek 100 zł.

najlepsze konto osobiste w mbank

Bon na zakupy w platformie Allegro zapewnisz sobie natomiast zakładając konto za pośrednictwem naszej strony – Comparer.pl, gdzie obowiązuje promocja. Dodatkowo przelej min. 1000 zł podczas pierwszego miesiąca prowadzenia rachunku oraz wykonaj minimum 8 transakcji bezgotówkowych. Co ważne, aby skorzystać z bonusu, musisz pamiętać o wyrażeniu zgody na przystąpienie do programu mOkazje w trakcie wypełniania wniosku.

Najlepsze konto osobiste – podsumowanie oferty mBank

Trudno nie zgodzić się z opinią, że oferta konta osobistego w mBank jest naprawdę atrakcyjna. Z pewnością warunki prowadzenia rachunku opisane powyżej będą odpowiadać każdej osobie, która regularnie płaci za usługi bezgotówkowo i lubi mieć wygodne konto operacyjne. Nieco słabiej propozycja mBank prezentuje się, jeżeli naszym głównym celem jest oszczędzanie, dlatego warto dobrać produkt idealny do swoich indywidualnych potrzeb. W kategorii kont osobistych eksperci Comparer.pl postanawiają przyznać opisanej ofercie ocenę 4.9/5. Zapraszamy do analizy szczegółów propozycji mBank na naszej stronie internetowej w zakładce „Konta Osobiste”. Powodzenia! 

Inne wpisy
Kredyty ratalne pozabankowe a ustawa antylichwiars...
kredyty ratalne pozabankowe
Czy i kiedy wcześniejsza spłata pożyczki pozabanko...
wcześniejsza spłata pożyczki pozabankowej
Najtańsze pożyczki długoterminowe – czy na pewno? ...
najtańsze pożyczki ratalne
Pożyczka 1000 zł na raty: na co i dlaczego Polacy ...
pożyczka 1000 zł na raty
FAQ: Raty 0 procent przez internet — na czym poleg...
raty 0 procent przez internet
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności