Comparer

Najlepsze konto osobiste? Sprawdź konto mBank z bonem do Allegro!

Konto mBank z bonem Allegro
9/3/2022

Prezentujemy konto osobiste mBank z bonem do Allegro w mBank

W obecnych czasach liczy się każda złotówka. Warto wziąć to pod uwagę również w trakcie szukania najlepszego konta osobistego. Wiele banków pobiera bowiem od klientów liczne opłaty za prowadzenie rachunku i podstawowe operacje. Na szczęście na rynku funkcjonują także instytucje, które mogą pochwalić się o wiele korzystniejszą propozycją. Należy do nich m.in. mBank. Dlaczego dobrym wyborem będzie konto osobiste mBank? Jakie oferuje mBank opłaty osobiste? Opinie naszych ekspertów pomogą Ci znaleźć odpowiedź. Sprawdzamy ranking kont bankowych przygotowany przez naszych ekspertów! Dlaczego dobrym wyborem będzie konto mBank Allegro? Opinie naszych ekspertów pomogą Ci znaleźć odpowiedź. W niniejszym artykule zaprezentujemy Ci wszystkie najważniejsze korzyści płynące z posiadania rachunku dla klientów indywidualnych w tej instytucji.

Dlaczego ranking kont bankowych często wyróżnia konto indywidualne mBank? – historia i rozwój instytucji

Konto indywidualne mBank to jedna z najbardziej rozpoznawalnych instytucji finansowych w Polsce. Jak wyglądała historia marki oraz co spowodowało, że dziś organizacja może konkurować w rankingach na najlepsze konto osobiste? Wyjaśniamy.

Zapewne zauważyłeś, że w ramach otwarcia konta osobistego mBank otrzymujesz wiele operacji, za które bank nie pobiera opłaty. Prowadzenie rachunku jest całkowicie bezpłatne, podobnie jak przelewy internetowe, przelewy na telefon Blik, zlecenia stałe czy wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci mBanku, Cashline oraz Planet Cash. Z kolei opłaty za obsługę karty łatwo będziesz mógł uniknąć, wykonując transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay). Niezwykle pozytywny jest też fakt, że bank całkowicie zrezygnował z pobierania opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów (pozostały jedynie koszty przewalutowania). W razie nieplanowanych wydatków mBank jest gotowy poratować Cię udostępnieniem dodatkowych środków na koncie w postaci limitu odnawialnego. Bank od czasu do czasu zmienia warunki takiego limitu – jeśli akurat trafisz na promocję, oferta może się okazać naprawdę warta rozważenia jako solidna alternatywa dla karty kredytowej.

O przyznanie limitu możesz zawnioskować w bankowości elektronicznej. Dodatkowo organizacja wciąż rozwija swoją ofertę, dbając, aby dostępne produkty finansowe były zawsze nowatorskie. Dowodem na to może być eKonto z bonem do Allegro.

Jak widać mBank wyróżnia się wszystkim innowacyjnym podejściem do bankowości, którego jednym z przejawów jest rozwijanie narzędzi finansowych w oparciu o nowoczesne technologie. Dzięki temu klienci, którzy zdecydują się na konto mBank z bonem Allegro mogą korzystać z aplikacji mobilnej, która umożliwia wykonywanie operacji bankowych praktycznie w każdym miejscu i o każdej porze, bez konieczności odwiedzania placówki stacjonarnej. mBank oferuje również szereg dodatkowych usług, takich jak karty kredytowe, ubezpieczenia, lokaty czy fundusze inwestycyjne. Klienci cenią sobie także możliwość bezpłatnego prowadzenia konta oraz niskie opłaty za korzystanie z niektórych usług. Klienci mBanku mają dostęp do szerokiej gamy produktów i usług finansowych, a jednocześnie mogą liczyć na fachową obsługę i doradztwo w przypadku problemów.

Sprawdź również inne oferty kont bankowych:

Co to jest eKonto z bonem do Allegro?

Każda marka pragnie jak najefektywniej zachęcić nowych klientów do skorzystania ze swoich usług. Nie inaczej jest w mBank. Organizacja ta charakteryzuje się jedną z najlepiej skonstruowanych ofert na rynku. Przykładem korzystnej propozycji może być np. eKonto z bonem do Allegro. Dlaczego to się opłaca?

Po pierwsze otwarcie takiego konta kosztuje Cię okrągłe zero. Nie musisz martwić się zatem, czy stać Cię na prowadzenie rachunku w tym banku. Bezpłatne jest również prowadzenie karty płatniczej, o ile w perspektywie miesiąca użyjemy jej do transakcji na minimum 350 zł. Już te dwa parametry brzmią zachęcająco, a to dopiero początek. Zakładając eKonto w mBanku możemy bowiem liczyć nie tylko na bezpłatne usługi, ale nawet zarobić do 650 zł. W jaki sposób?

Zgarnij do 650 zł za otworzenie eKonta w mBank z Bonem Allegro!

Obecnie w mBank obowiązuje promocja, dzięki której zakładając konto osobiste, możesz liczyć na uzyskanie dodatkowych środków do dowolnej dyspozycji. Instytucja proponuje bon na zakupy w Allegro do 200 zł oraz premię w wysokości 450 zł wpływającą od razu na Twoje konto. Co należy zrobić, aby bonus otrzymać?

Zdobycie pierwszych 100 zł premii jest banalnie proste. Wystarczy, że na konto w ciągu pierwszych 7 dni przelejesz jednorazowo 1000 zł i wykonasz przynajmniej 8 transakcji kartą przed 30 dni. Kolejne 100 zł otrzymasz, gdy procedurę powtórzysz w 2 i 3 miesiącu prowadzenia konta. Jeżeli dodatkowo zdecydujesz się na otworzenie konta osobistego typu junior, bank ponownie przeleje na Twój rachunek 100 zł.

Bon na zakupy w platformie Allegro zapewnisz sobie natomiast zakładając konto za pośrednictwem naszej strony – Comparer.pl, gdzie obowiązuje promocja. Dodatkowo przelej min. 1000 zł podczas pierwszego miesiąca prowadzenia rachunku oraz wykonaj minimum 8 transakcji bezgotówkowych. Co ważne, aby skorzystać z bonusu, musisz pamiętać o wyrażeniu zgody na przystąpienie do programu mOkazje w trakcie wypełniania wniosku.

Konto to umożliwia korzystanie z wielu dodatkowych funkcjonalności, które są dostępne tylko dla użytkowników tej oferty, takich jak np. dostęp do preferencyjnych stawek prowizji na Allegro czy bon na zakupy na Allegro. Bon na zakupy to kwota w postaci elektronicznego kuponu, którą można wykorzystać na zakupy w serwisie Allegro. Kwota ta jest uzależniona od sumy wpływów na konto - im wyższa wpłata, tym wyższy bon na zakupy. Ponadto, użytkownicy konta mBank z Allegro mogą skorzystać z bezpłatnych wypłat z bankomatów na terenie Polski

Jak otworzyć indywidualne konto mBank z Bonem Allegro?

Wniosek o konto osobiste w mBanku złożysz przez Internet. Weryfikacja tożsamości i podpisanie umowy na podstawie internetowego wniosku odbywa się w obecności kuriera lub w placówce. Oczywiście cały proces (wniosek + umowa) możesz również przejść w oddziale banku, a także wykorzystując aplikację, gdzie dostępna jest metoda "na selfie" (w aplikacji mobilnej mBanku) i z wykorzystaniem e-dowodu (aplikacja eDO App).

Karta do rachunku (jeśli będziesz o nią wnioskował) dotrze na Twój adres korespondencyjny w ciągu maksymalnie 10 dni od momentu podpisania umowy. Z informacji udzielonych przez bank wynika, że w miesiącu otwarcia konta opłata za kartę debetową nie jest pobierana. Z drugiej strony, powinieneś już w trakcie jego trwania dokonać transakcji zwalniającej z opłaty, by nie ponosić jej w kolejnym miesiącu. Przykład: jeśli otworzysz konto w lipcu, w tym samym miesiącu wykonaj transakcje kartą, by uniknąć opłaty w sierpniu.

Podsumowując, aby otworzyć indywidualne konto w mBanku, należy wykonać kilka prostych kroków:

 1. Przejdź na stronę internetową mBanku i wybierz opcję "Otwórz konto" lub przejdź bezpośrednio pod adres: https://www.mbank.pl/indywidualny/formularz-rejestracyjny.html

 2. Wybierz rodzaj konta, które chcesz otworzyć, czyli konto mBank z bonem Allegro.

 3. Wypełnij formularz rejestracyjny, podając swoje dane osobowe, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail.

 4. Potwierdź regulamin i zaakceptuj warunki otwarcia rachunku.

 5. Oczekuj na potwierdzenie rejestracji przez mBank. Bank może poprosić o dodatkowe dokumenty potwierdzające Twoją tożsamość, takie jak dowód osobisty lub paszport.

 6. Po zatwierdzeniu wniosku, otrzymasz informacje o numerze rachunku oraz instrukcję logowania do bankowości internetowej.

 7. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje nowe konto mBank z bonem Allegro, by je aktywować.

Sprawdź również inne artykuły, które pomogą Ci w wyborze właściwej oferty:

Wady konta osobistego w mBanku, czyli na co należy zwrócić uwagę podczas analizowania oferty?

Pomimo niewątpliwych zalet konto osobiste mBank też ma też swoje wady. Największe z nich to:

 • osobiste opłaty - mBank nie rekomenduje wypłacać z bankomatów kwot poniżej 100 zł, gdyż za taką operację zawsze zapłacimy, niezależnie od operatora maszyny. Mamy tu jednak kuszącą alternatywę w postaci wypłat Blikiem,

 • opłaty za przelewy natychmiastowe - jeśli potrzebujesz natychmiastowej realizacji przelewu, mBank pobiera za to opłatę w wysokości 5 zł,

 • osobiste opłaty mBank za sprawdzenie salda w bankomacie oraz za sporządzenie papierowego wyciągu. Osoby, które zamierzają korzystać z usług banku bezpośrednio w oddziałach, powinny wystrzegać się wypłat gotówki „przy okienku”, a wpłaty realizować jedynie w umiejscowionym w placówce wpłatomacie,

 • niedociągnięcia związane z ofertą walutową - propozycja mBanku dla osób, które często zamierzają dokonywać transakcji w obcych walutach, jest daleka od ideału. W przypadku płatności w obcej walucie musimy liczyć się ze sporym kosztem przewalutowania. Nawet po otwarciu konta osobistego w mBanku w walucie i bezpłatnym uruchomieniu funkcji wielowalutowej na karcie do eKonta osobistego koszt ten wypada co najwyżej przeciętnie.

Konto osobiste w mBanku z Bonem Allegro – jakie są darmowe operacje?

Konto mBank z bonem Allegro to niezwykle kusząca oferta. Zapewne zauważyłeś, że w ramach rachunku otrzymujesz wiele operacji, za które bank nie pobiera opłaty.

Prowadzenie konta osobistego mBank jest całkowicie bezpłatne, podobnie jak przelewy internetowe, przelewy na telefon Blik, zlecenia stałe czy wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci mBanku, Cashline oraz Planet Cash. Z kolei opłaty za obsługę karty łatwo będziesz mógł uniknąć, wykonując transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay). Niezwykle pozytywny jest też fakt, że bank całkowicie zrezygnował z pobierania opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów (pozostały jedynie koszty przewalutowania). Warto jednak pamiętać, że niektóre operacje, takie jak np. przelewy natychmiastowe, wypłaty z bankomatów za granicą czy wypłaty z bankomatów za pomocą kodu BLIK, mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami. Przed ich wykonaniem warto sprawdzić aktualny cennik mBanku.

Najlepsze konto osobiste – podsumowanie oferty mBank

Trudno nie zgodzić się z opinią, że oferta konta osobistego w mBank jest naprawdę atrakcyjna. Z pewnością warunki prowadzenia rachunku opisane powyżej będą odpowiadać każdej osobie, która regularnie płaci za usługi bezgotówkowo i lubi mieć wygodne konto operacyjne. Dużym plusem jest także pakiet ubezpieczenia „Bezpieczna karta”. Nieco słabiej propozycja mBank prezentuje się, jeżeli naszym głównym celem jest oszczędzanie, dlatego warto dobrać produkt idealny do swoich indywidualnych potrzeb. W kategorii kont osobistych eksperci Comparer.pl postanawiają przyznać opisanej ofercie ocenę 4.9/5. Nadal zastanawiasz się czy konto mBank z bonem Allegro to propozycja dla Ciebie? Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej? Do analizy szczegółów propozycji mBank na naszej stronie internetowej w zakładce Ranking Kont Bankowych. Powodzenia!

Inne wpisy
Najszybsza pożyczka online - kiedy liczy się czas ...
najszybsza pożyczka online
Dlaczego warto wybrać pożyczki na dowód na raty?
pożyczki na dowód na raty
Chwilówka na już przez internet - czy i kiedy to m...
chwilówka na już przez internet
Pożyczki prywatne online – czy to bezpieczne?
pożyczki prywatne online
Pożyczka internetowa na raty – wygodne rozwiązanie...
pożyczka internetowa na raty
Powered by Contentful
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności